Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek? Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek? Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel sosem beszéltem, viszont exemmel, amikor együtt voltam, mindig úgy jött oda hozzánk köszönni minden hétköznap, hogy nagyon mosolygott rám. (Exemmel kezet fogott és közben rám nagyon mosolygott) Lehet alapból ilyen a természete, nem tudom, de nagyon zavarba jöttem és elpirultam. Tavalyi tanévben történt ez a sok mosolygás.

Mostanában sokat álmodtam vele és Face állandóan feldobta, hogy jelöljem be..nem igazán volt bátorságom, de barátnőm bíztatott, így hát bejelöltem.

Olyan meglepő volt, mikor mentem haza barátnőmtől, aznap este mentem el mellette és annyira mosoloygtam, mint a tejbe tök. :D

Éreztem a pillangókat a hasamban stb... :D

Nagyon szeretnék vele beszélgetni, de félek, hogy nem állna velem szóba.

Nyilván meg kell próbálni stb, csak mégis bennem van ez a félelem érzet, plusz kifejezetten rossz vagyok kezdeményezésben.

Azt hozzáteszem, hogy exem és ő akkoriban köszönő viszonyban voltak, de mostmár abban sem.

Tanácsokat szeretnék kérni, hogy hogyan kezdeményezzek, milyen indokot mondjak amiért bejelöltem, ha netántán megkérdezné?

Válaszokat köszönöm!

Én 19/L

Exem 20/F

A kiszemelt 21/F



2020. dec. 3. 02:07
 1/1 anonim válasza:
53%

Bocsi de az egészgez megis mi köze van az exednek? Kit erdekel hany eves, joban vannak-e?! Most nem azert, de, ha semmit nem erzel az ex irant, akkor ezek az informaciok hol erdekesek szamunkra es neked mi lenne segitseg, ha rola is irnank. Azert ex, mert mar vege, szoval senkit se erdekel mit szolna, ha..

Ha a mosolygos fiunak tetszenel o is bejelolhetne, oda mehetne hozzad, de nem teszi. Ha te meg igyis ragaszkodsz hozza, mert oda vagy érte, jelold be, es ha megkerdi miert, hat mondd azt, hogy mert ismeritek egymast, gondoltad bejelolheted. De megis ki irna igy rad aki amugy maskor is koszon neked es az EXnek.

Probalj szemezgetni vele, ha van ra esely, amennyiben viszonozza, mondjuk o is lephetne.

2020. dec. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!