Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más olyan férfi, aki takarékossági célból nem akar párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy túl sok kiadással jár egy párkapcsolat.
2020. dec. 3. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen kiadással jár?

Izgi életed lehet, ha egyébként 0-24 otthon ülsz.

2020. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt felnőttek között meg lehet beszélni, közösen is lehet spórolni, szóval csak akkor jár sok kiadással egy párkapcsolat, ha a férfi nem közli a párjával, hogy nem szeretne minden hétvégén étterembe menni, virágot venni, mert neki ez most nem fér bele.
2020. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi mondjuk sporolunk. Egyutt élünk, sokkal olcsobb igy. Randi szakaszban meg amit elkoltotottem volna piara meg progikra szingliként azt elkolthettem a párommal.

Senki nem tartott puskat a fejembez h menjunk vacsizni vagy moziba

2020. dec. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen kiadásra gondolsz?

Azért 35 éves koromra volt már pár kapcsolatom, randim még több, eddig senki nem gatyásodott le egy virágtól vagy vacsorától. Sőt, a férjem sem ment csődbe mikor nem dolgoztam, hisz online oktatás volt, a gyerekemmel itthon tanultam.

2020. dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Van pár olyan pasi, aki azzal magyarázza a sikertelenségét és vigasztalja magát, hogy az sok pénzzel jár.

Fura, nekem egy kapcsolatom sem járt igazán pénzzel. Amit beletettem, annyit vissza is kaptam. Biztos én csinálom rosszul...

2020. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Az olyan ferfiak, akik aranyasot kialltanak, kozben meg pont ok azok, akik a fogukhoz verik a garast. Ha neked a parkapcsolat abban nyilvanul meg, hogy elszortok minden penzt, akkor hajra, maradj egyedul.
2020. dec. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%
Figyelmes férfi költ a szerelmére. Pont.
2020. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!