Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erős férfi mellé erős nő való?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős férfi mellé erős nő való?

Figyelt kérdés
Erős férfi mellé erős nő való? Valóban nem lesz boldog egy erős férfi amíg egy gyenge nő a kapcsolatukban alá rendelt szerepben van? Tényleg fontos egy férfinek hogy a nő folyamatos kihívást jelentsen neki?

2020. dec. 1. 23:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
Erős férfi vagyok, és inkább gyengéd, kifinomult, de gyakorlatias, bölcs, érzelmes nőt kívánok magamnak, akiben van élet, de nem túl öntudatos. Ja, és szeressen bhaszni.
2020. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Az aki szerint egy nő alárendelt nem erős fèrfi hanem pszichopata.

Erős férfi szerint a párja egyenrangú vele szereti, tiszteli, megbecsüli.

2020. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Sem alárendelt, sem "domináns" nem szeretnék lenni egyetlen kapcsolatomban sem (bármilyen emberi viszonyban), ha bármelyikre is törekszik egy ismerősöm velem szemben, azt általában elkerülöm. Egyik szerepben sem érezném jól magam.


Amúgy ezek az "erős nő/férfi" dologról ez a páros ugrott be: [link]


Így hirtelen.

2020. dec. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, hogy mit jelent az, hogy erős férfi.


Részemről egy szervezeten belül 9 éve vezető szerepben vagyok és idén hatodik éve vagyok a vezetőknek a vezetője. Sok döntést kellett meghoznom és átrágnom és kitalálnom. Elegem is lett belőle.


A párkapcsolatban szeretek nem döntést hozni. Nem érdekel, hogy hova megyünk vacsorázni, vagy hogy melyik filmet nézzük. Nem érdekel, csak csináljuk és ne kelljen törődnöm vele. A barátnőm viszont rögtön hozza az elképzeléseit és megmondja, hogy mit csináljak. Ez furának tűnhet és olyan, mintha kb a szolgája lennék, de nekem igazából pihenés. Nem kell NEKEM kitalálni, hogy mit fogunk csinálni, nem kell NEKEM szórakoztatni őt. Nem kell felelősséget vállalnom és folyton döntéseket hoznom. Örülök, hogy ilyen határozott és erős. Ha valami nem tetszik, akkor vitába szállok vele és általában "győzök" vagy inkább ő enged. Fene tudja.


Szerintem én egy "erős" férfi vagyok és azt gondolom, hogy mellém csak erős nő illik. NEM csak azért, mert különben megunom a nőt, hanem azért, mert gyakran szekálom a másikat, és ha nem állja a sarat VAGY nincs elég önbizalma, akkor megtörik mellettem. Ha nem stabil a másik, akkor megingatom és ledöntöm. Ehhez erős nő kell, aki egyedül is erős és nem csak velem együtt.

2020. dec. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Bölcs de nem öntudatos? Azt hogy csinálja?
2020. dec. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%
#5: egó nélkül.
2020. dec. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

Jaj ne fárasszunk már :D

Igen elég "bölcs" hogy hagyja magat leigázni és föladja a személyiségét. Ezt inkabb hülyének nevezném.

2020. dec. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

Milyen folyamatos kihívásra gondolsz?


Én több év házasság után jöttem rá, hogy unom a feleségemet. Ő meg azt mondta, hogy elnyomom.

Kásőbb direkt kerültem az olyan nőket, akik túl szolídnak tűntek, mert nem akartam összetörni őket, pedig volt, aki nagyon tetszett.

Most erősnek tűnő barátnőm van. De valójában ez azt jelenti, hogy mindenen képes veszekedni.

2020. dec. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ezen múlik, hanem ízlés dolga. Én erős nőnek tartom magam és jobban szeretem a nálam is erősebbeket, akiket nem dominálok le és kellően higgadtak, nem vergődnek, nem kompenzálnak, nem csapongnak, sziklaszilárdak, szívósak az életben és képesek dönteni, kitalálni maguktól dolgokat, talpraesetten viselkedni, anélkül, hogy folyamatosan kérdezgetnék, mit óhajt az "úrnő", nehogy esetleg véletlenül ne vágódjanak be nála azért, mert van egyéniségük. Pfejj.


A szub pasik meg valamiért imádnak engem, pedig nekem az nagyon taszító. :D De ismerek kifejezetten domináns nőt, aki meg pont erre gerjed és irtózik az olyanoktól, ami meg az én ideálom.

2020. dec. 2. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Én az összetörhető nőket szeretem.
2020. dec. 2. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!