Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevalljam az érzéseim? Belesze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam az érzéseim? Beleszerettem, de nem merem elmondani...

Figyelt kérdés
Vannak érzéseim a szeretőm iránt, azonban neki erről soha nem tettem említést... Egyre megalázóbb, hogy a főnökkel az irodában szex és mindenki mehet a dolgára...legalább ágyban töltenénk egy kis időt...
2020. dec. 3. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
1: Te meg közönséges vagy. Miért kell szardarabozni a másikat? Normálisak vagytok, emberek? Nem muszáj ám mindig alpári stílusban véleményt formálni, de ezen az oldalon, mintha kötelező lenne. Elkorcsosult világ.
2020. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Ne is mond meg neki! Tudod az ember nem veszi jónéven ha az űrítő edénye gondolkodik, és ha még a főnököd is, akkor könnyen munka nélkül találod magad ebben a hideg télben
2020. dec. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ne valld be, sok értelme nincs, a helyzet nem fog változni. Gondolom neki eszében sincs többet beletenni, mint ahogy mondod az irodai szex. Viszont így már egyre jobban fog fájni ez a felállás, mert tudod, hogy sosem lesz viszonzott a dolog, vagy ha igen, akkor sem lesz ebből normális, felvállalt kapcsolat. A legjobban tennéd, ha kilépnél ebből a helyzetből, de tudom, hogy nem egyszerű, sőt borítani kéne a munkahelyet is, hogy el tudd engedni és elfelejteni.
2020. dec. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

4-es az állatok nem az irodában csinálják. Képzeld el milyen lenne a világ ha a Gibbon beugrana egy kis szexre a szeretőjével a sarki irodába egy kis szexre vagy a préri pocok. Oh micsoda tévedés monogámok. Nem tudtad? Ne hasonlitgassatok már szerencsétlen állatokat az emberekhez mert semmi közük hozzájuk. Az állat legalább őszinte nem úgy mint az ember.


Kérdező miért jó neked hogy tönkre teszed az életed?

2020. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

Én kutyát írtam konkrétan #4... Nos, ők nem gondolkoznak kivel basznak... Ha a saját fiával, akkor azzal, ha apjával akkor azzal, gyere a tudományos olvasmányaiddal, mert ezt konkrétan láttam. Állat, iösztönös, nem gondolkozik, csak baszik, mintaa kérdező.

Úgyhogy kikerem magamnaka korcsosozást.AAz ilyen agyatlan osztonlenyek azo, akik basznak össze -vissza, aztán rinyalnak, nert azt hiszik éreznek vmit, na az ilyen a korcs. Pont!

2020. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tévedsz 4-es. A kutyának se mindegy. Van hogy elhajtja a kan kutyát hiába tüzel.


Láttam már csapatban menni kan kutyákat tüzelő nőstény után és egyiknek se hagyta hiába zaklatták. Megoldotta hogy ne tudja egyik kan kutya se zaklatni.

2020. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, te melyik fél vagy a sztoriban?
2020. dec. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kis éhenkórász azthiszi hogy majd a köpőcsésze kelleni fog állandóra a gazdag alfának. Hamar kivágják az ilyen protekciós niemandokat ha elkezdenek követelőzni. És az a cumi hogy ezt mindenki vágja a munkahelyeden.
2020. dec. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!