Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, imponál nektek, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, imponál nektek, ha egy férfi úgymond hobbiból az európai politikával foglalkozik?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt magát az Európai Uniót, illetve egyes európai országok aktuális belpolitikai helyzetét is. Sokat olvas ilyen témában, megpróbálja átlátni a folyamatokat. Álmából felébresztve azonnal sorolja a finn kormánykoalíciót alkotó pártokat vagy a legfrissebb olasz közvélemény-kutatásokok eredményeit. (Nem ehhez kapcsolódó területen dolgozik egyébként.)
2020. dec. 4. 14:02
A kérdező szavazást indított:
Imponál
Taszít
Semleges
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Semleges.

Engem nem különösebben érdekel a téma, így nem tudnék partnere lenni ebben, de ha őt érdekli a téma és szeret foglalkozni vele, akkor szíve joga, tőlem rossz szót nem hall erről. Pár kivétellel minden hobbiról és érdeklődésről ugyanezt gondolom.

22/L

2020. dec. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Ez inkább a férfiaknak imponál


Legalábbis ahogy olvasom az európai politikával hobbi szinten foglalkozók fiú klubbok ereszén szoktak tornázni mostanában

2020. dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Alapvetően 100% semleges, de ha azt várná, hogy ebben partner legyek akkor taszítóvá válik. Teljesen alap dolognak tartom, hogy az ember legyen képben az őt körülvevő politikai helyzettel, de sosem foglalkoznék ezzel hobbi szinten és nem is akarnék mindenféle elemzéseket meg vitákat tartani erről a témáról.
2020. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
Perak allam kormanyzojat seggberugtak ma delutan. Most nem tudni, hogy valasztas lesz, vagy a szultan kinevez uj kormanyzot. De valszeg a szultan a nepre bizza.
2020. dec. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Jobb lenne ha a közel-keleti politikában lenne képben.
2020. dec. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
A párom is foglalkozik a politikával, van amikor hasznos a számomra is amit mond, de többnyire rohadtul untat!
2020. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Semleges. Engem nem erdekel. Ö foglalkozhat ezzel de ne tukmalja ram.
2020. dec. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semleges. Az pozitívum nekem, hogy van vmi téma, ami érdekli, és ami egy fokkal nagyobb intelligenciára vall, mint hogy a Barátok Közt vagy a Való Világ történéseit tudja x epizódra visszamenőleg hibátlanul elmondani. De nem kifejezetten imponál, hogy az európai politika érdekli. Én igyekszem vmennyire tájékozott lenni a politikában, de annyira nem érdekel, és biztos, hogy nála kevésbé lennék tájékozott. Ha nem csak erről akarna beszélni, és nem tartana hülyének azért, mert nekem más az érdeklődési köröm, nem lenne hátrányban az illető.
2020. dec. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!