Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy pasi. Oda vagyok érte.

Nem komoly a kapcsolat csak jol érezzük magunkat a másikkal szexuálisan.

Eddig. Pár napja volt egy balhé köztünk amiben én vagyok a hibás.

Akkor írtam neki hogy szeretném vele megbeszélni de csak annyit mondott hogy mindegy és lényegtelen.

Másnap megint írtam neki hogy hiányzik meg beszéljünk de meg sem nézi.

Nagyon rossz nélküle.


Jobb lenne megbeszélni mert így olyan rossz hogy csak úgy nem szol hozzám.

Ha megint írok neki azzal csak magamat alázom meg igaz?


2020. dec. 5. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Min vesztetek amúgy össze?
2020. dec. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy mivel nem vagytok kapcsolatban, szerintem így nem fontos neki, hogy kibéküljetek.
2020. dec. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd beszél veled, ha nem lesz kivel dugnia. Szerintem nem is mérges, csak le akart rázni, mert ennyit jelentesz neki, egy ágybetétet. Én többre tartanám magam, de te tudod.
2020. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Beszéltünk és vége. Talált egy másik csajt
2020. dec. 6. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!