Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem taszít ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem taszít ha egy felnőtt férfi snapchatet használ?

Figyelt kérdés

Fura hogy egy felnőtt ilyen tinis dolgokra gerjed, mintha még nem értek meg volna fejben. Nálam gyermek hatást kelt.


És még az is nagyon érdekelne, hogy nálatok (ha ez nem is) akkor mi az a szabadidős elfoglaltság amire azt mondjátok hogy a hapsi gyerekes?


2020. dec. 6. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Nálam nem elfoglaltság miatt lesz gyerekes valaki, hanem viselkedés alapján.

Pl az exem:

- rá kellett szólni, hogy pakoljon el maga után

- sok édességet evett, aminek úgy örült, mint egy gyerek-de az éjszaka kellős közepén nekiallt szenvedni érte... :D

-ha valaki képtelen felelősségteljesen gondolkodni

-nem tudja beosztani a pénzt

-sértődékeny

-nem lehet vele kulturáltan vitatkozni, mert makacs

-a közösségi médián éli az életét, kitereget oda mindent

-képtelen leválni anyuciról, otthon lakik


Számomra ezek jelentik a gyerekes fogalmát egy férfi esetében.

2020. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az érdeklődési köre, hogy mi teszi boldoggá is tehet valakit gyerekessé. Engem taszít az ilyesmi, szerintem betegek, valamilyen személyiségbeli problémájuk van. Engem már a tiktokos férfiak(akik készít a videókat, nem akik nézik) is taszítanak, a snapchat ugyanaz a kategória..
2020. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Azt nem fogod megtudni, ha a pasid Snapchatel, ugyanis azon a szeretőjével beszélget.
2020. dec. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal snapchaten szoktunk küldeni egymásnak "olyan" képeket. Bár mi fiatalok vagyunk, gondolom az idősebb korosztályra érti a kérdező
2020. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

+1 a 4-re.

Mi huszonévesek vagyunk és amíg nem laktunk együtt, arra használtuk a snapchatet, hogy erotikus képeket küldjünk egymásnak. Nem is volt más kontaktunk ott.

2020. dec. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki snapchatezik nem tudja, hogy létezik képernyőrögzítés mód vagy 10 éve telefonon, 20-25éve meg számítógépen?
2020. dec. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!