Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy tényleg szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy tényleg szép fiatal nő élete?Milyen érzés lehet hogy bármerre lépked folyik a férfinyál utána?

Figyelt kérdés

milyenek így a mindennapok? mert az nyilván alap hogy az ilyen nők egója a csillagos egekben van.


ráadásul Interneten is megy a nyalakodás, nem csak élőben.


F/29


2020. dec. 7. 14:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
biztos jó.. a 16 évestől a 90 évesig minden ellenkező nemű csak meg akarja dugni..
2020. dec. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
68%
Egyrészről szerintem hihetetlen jó, hogy bárhol van, rajongás veszi körbe. Másrészről viszont szerintem semmivel sem jobb, mintha alig figyelnének fel rá, mert nézzük meg, hogy ezen férfiak mondjuk 95%-a egy bohóc. Hiába a mennyiség, ha nagyon gyenge a minőség. Sok közül kivalasztani, megtalálni az értelmeset nagyon nehéz. Ugyanakkor férfiként nagyon kíváncsi lennék arra, hogy milyen érzés, ha pusztán a küllemem miatt kezdene rajongani értem egy csomó nő. A kérdésben említett gyönyörű nőknek szerintem fogalmuk sincs, hogy milyen érzés az, ha meg sem nézik őket, vagy ha igen, akkor is csak pókerarccal, máskor unott fejjel. Maga az érzés, hogy mondjuk 8/10 embernek bejönnek, vagy én is bejönnék férfiként ennyi nőnek, szerintem fantasztikus. Írom ezt úgy, hogy 7/10 körüli a fejem sok nő szerint, tehát picivel még átlag feletti is vagyok kinézetre. F
2020. dec. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Attól függ. Van, aki megelégszik ezzel, és élvezi, hogy celebként élhet.


Ellenben azt is el tudom képzelni, hogy sok ilyen embert fáraszt, hogy senkit nem érdekel a személyisége, bármilyen ökörséget mondhat, mindenki egyetért vele, be akar vágódni nála.

2020. dec. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Jó érzés egy pontig. De hidd el, mikor olyanoknak is tetszel akiket a hátad közepére sem kívánsz, akkor nem kellemes. Nekem olyan szerencsém van, hogy akibe én belezúgok, azok le sem bagóznak. Túl szép vagyok, és nekem nem lehetnek jó belső értékeim. Nem akarnak megismerni. Egyet akarnak ( szex) . Pedig mindenemet odaadnám azért, hogy az a férfia akit én szeretnék viszont szeressen engem.
2020. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%

#4


Micsoda tragédia, neked van a legnyomorultabb sorsod a Földön.

2020. dec. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%

Hát...én tipikusan ,,szép nőnek" vagyok mondva, 20 éves vagyok. Nem egészen olyan, mint amilyennek sokan elképzelik, igenis megvan a negatív oldala. Pár dolog, ami nekem például nehézség emiatt:

1. Párválasztás.

- Sok esetben meg vagyok bélyegezve, hogy én biztos csak a tipikus konditermes, "menő hajú", agyon designolt szépfiúkkal kezdek..Holott ez egyáltalán nem így van. Nekem is számít a külső, mint mindenkinek, de nagyon nem úgy, mint ahogy azt gondolják.

- Egy srác, akibe halálosan bele voltam zúgva amiatt nem jött velem össze, mert sok férfi udvarolt/megnézett. A barátai pedig teletömték a fejét, hogy csak idő kérdése, amíg lelépek mellőle egy "jobbal". Hihetetlenül összetörtem, amikor szakított velem, főleg egy ilyen baromság miatt.

2. Ítélkezés:

- Nem egyszer megkaptam, hogy nekem csak ,,megszületnem volt nehéz", és nekem persze semmi gondom nem lehet az életben.

- Ha egy férfi tanártól/főnöktől jó jegyet/ elismerést kapok, az sokak szerint csak amiatt lehet, mert aláfeküdtem, vagy mert akar tőlem valamit és így próbál bevágódni.

- Nyilván én csak buta lehetek...

3. Kéretlen udvarlás/taperolás: Ezen szerintem nincs mit magyarazázni. Sokszor volt, hogy olyan helyzetben próbáltak meg udvarolni, amikor ennek nem lett volna ott a helye. A taperolásról nem is beszélve. Ezek a dolgok nem buliba történtek (nem nagyon járok bulikba), hanem sport eseményeken, iskolai rendezvényeken, munkahelyen, tömegközlekedésen, stb.

4. Trófea

Ezen nincs mit magyarázni szerintem...

5. Női gyűlölet:

- Vannak nők, akik próbálják lehúzni a (maguk által) náluk szebbnek gondolt nőt, csak hogy ők jobb színben tűnjenek fel. Ez az, amit soha nem fogok megérteni. Mindnekinél van szebb, nem értem miért ez számít és hogy miért kell egy másik nőt lealázni.

6. "Jó tanácsok"

- ,,Nem kell tanulnod, dolgoznod, ilyen külsővel majd kifogsz egy gazdag férjet, aki eltart"

- ,,Ne sírj utána, 1 ujjadra 10 másik jut"...

- ,,Szép vagy, okosnak már nem kell lenned"

És még sorolhatnám... Nyilván nem mindenki gondol és mond ilyen hülyeségeket, de a kelleténél sokkal többen. Engem csak az bánt, ha úgy nyilvánítanak véleményt rólam, hogy nem is ismernek. És hidd el kérdező, hogy nem mindenkinek növeli az egóját ez a dolog. Nyilván jó érzés, de szerintem a szépségnél sokkal fotosabb dolgok is vannak az életben. Kérdésedre a válasz, kb. így telnek a mindennapok a nehézségekkel együtt.

2020. dec. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

#6


Ez borzasztó, ilyenkor örülök, hogy úgy születtem, hogy nem fejlődött ki a bal kézfejem és csúnya vagyok.

2020. dec. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

#7

Sajnálom, hogy nem fejlődött ki a kézfejed. Ettől egyáltalán nem leszel csúnya.

A válaszommal nem provokálni akartam és egyáltalán nem sajnáltatni magamat, mártírkodni, vagy bármi hasonló. Egyszerűen csak válaszoltam a kérdésre. És mivel úgy látom, hogy sokan túltolják ezt a dolgot gondoltam a tisztánlátás kedvéért leírom a negatív oldalát, hiszen az is van, nem kevés.

2020. dec. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

"Egy srác, akibe halálosan bele voltam zúgva amiatt nem jött velem össze, mert sok férfi udvarolt/megnézett. A barátai pedig teletömték a fejét, hogy csak idő kérdése, amíg lelépek mellőle egy "jobbal". Hihetetlenül összetörtem, amikor szakított velem, főleg egy ilyen baromság miatt."


életszerű

2020. dec. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Állandóan fennálló gyűlölet a nőtársaságokban. Mindig keresnek egy okot, amiért utálhatnak. Együtt utálnak azokkal a férfiakkal, akik nem kellettek.
2020. dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!