Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy tényleg szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy tényleg szép fiatal nő élete?Milyen érzés lehet hogy bármerre lépked folyik a férfinyál utána?

Figyelt kérdés

milyenek így a mindennapok? mert az nyilván alap hogy az ilyen nők egója a csillagos egekben van.


ráadásul Interneten is megy a nyalakodás, nem csak élőben.


F/29


2020. dec. 7. 14:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
16-26 éves koromig nagyon sok udvarlóm volt,ismeretlen emberek is leszólítottak az utcán,hétvégenként is,ha bulizni mentem,szinte minimum egy ember meghívott italra.Az összes párkapcsolatom a féltékenység jellemezte,minden exem azzal sértegetett,hogy k vagyok/voltam.De ez nem nagyon érdekelt,ugye pasik jöttek-mentek.Nekem mondjuk az a legrosszabb az egészben,hogy rá lehet szokni ezekre a visszajelzésekre.Nyilván már egyre kevesebben udvarolnak,és sokszor azt hiszem,hogy azért, mert már ronda vagyok,és nagyon alacsony lett az önbizalmam. Remélem értelmesen fogalmaztam.
2020. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Annyira jól leírta a 6,mintha a saját gondolataimat olvasnám. En idősebb vagyok nála, és az elmúlt időben belekeseredtem a felszínességbe, úgy érzem, hogy az emberek nagy része egy tárgynak tekint, és nem néz a külső mögé, azt szeretem, ha a személyiségem fog meg valakit, és nem a külső. Szomorú, ha valakinek a külsejével megelegszik a párja, elfogadja, mint egy szükséges vele járó rosszat a szerethető személyisége miatt, de ha ennek ellentettje áll fenn, és a személyiségemet és a lelkemet második helyre teszik a fontossági sorrendben a külsőm után, az még fájóbb számomra.
2020. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%
A 11-es nem is nő. Rohadtul nem rajonganak körbe, ha szép vagy, hanem utálnak mint a szart. Ez az igazság. Sok irigy, gyűlölködő gyökér keresi négyzetcentiméterenként a hibát rajtad, a fogást, amivel lerombolhatja az önbecsülésed. Ezzel akarnak esélyt szerezni maguknál, pedig csak egy fincsi tiltást kapnak és mehetnek a levesbe. Ez a valóság. Ritkán találni olyan embert, aki képes normálisan viselkedni és tisztelettel bánni.
2020. dec. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
De képzeld el,nő vagyok.Nem azt mondtam,hogy körberajonganak,de sokan próbálkoztak,meg sokan bókoltak.Én nem tapasztaltam azt,hogy utálnak az emberek,de nyilván nem mindegy,milyen körökben mozogsz.
2020. dec. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát sajnos én a legaljább körökben mozgok. Ott nagyon tudnak utálni és minden lépésedben a hibát keresik.
2020. dec. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"A kérdésben említett gyönyörű nőknek szerintem fogalmuk sincs, hogy milyen érzés az, ha meg sem nézik őket, vagy ha igen, akkor is csak pókerarccal, máskor unott fejjel"



35-40 felett majd lesz fogalmuk 🤣

2020. dec. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!