Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ötletetek a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ötletetek a páromnak (férfi) mit vegyek évfordulóra vagy karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nem sok idő van a kettő között de mégiscsak az egyik egy szerelmi témájú a másik pedig a szeretet / hála ..

2020. dec. 7. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Persze hogy van, elvégre a mi párunk, mi ismerjük...
2020. dec. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha már évfordulótok lesz, csak ismered annyira, hogy tudd mit szeret és minek örülne. Én hiába ötletelnék, hogy adj neki könyvet, valami tech-kütyüt vagy menő fejhallgatót, ha ő se nem olvas, se nem érdekli a technológia, és nem is hallgat zenét különösebben. Ellenben ha szeret horgászni, vagy autókat bütyköl hobbiból, akkor azzal kapcsolatban tuti találnék valami apróságot, aminek örülne. Mondanám az élmény-ajándékot, de mostanság a vírusra való tekintettel az annyira nem egy bombabiztos dolog. Szóval így, hogy konkrétan zéró darab információt osztottál meg a párodról, így még annyira sem tudunk neked ötletet adni, mint te, aki pedig állítólag minimum lassan egy éve leszel vele.
2020. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudj, de ennyi információból hogyan adjunk tanácsot? Te ismered, nekünk csak egy random pasas... Legalább infókat leírhatnál róla, pl. mit dolgozik, mik a hobbijai, miket szeret, mennyi idős, stb.
2020. dec. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmilyen információt nem adtál meg a jelleméről, az érdeklődéseiről és a vágyairól. Így hogy vársz érdemleges választ?
2020. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát most elég nehéz ajándékot venni. Én legalábbis olyan dilemmában vagyok, hogy élményt nem igen lehet, felesleges kacat szintén nem játszik nálam. Hobbihoz kapcsolódóban meg nem látok túl sok fantáziát.


Az én ajándéklistámon egyébként szerepel az élmény festés. Lehet venni otthoni szettet(van hozzá oktató videó is) kB 13 ezer forintba kerül. Vagy egy sima felnőtt színező is, ha a személyisége olyan.

2020. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeret? Mennyi lóvéd van rá?
2020. dec. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!