Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2-3 hónapos kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2-3 hónapos kapcsolatban milyen összegű karácsonyi akándékot vennétek a párotoknak? Átlagosak vagyunk mindketten, nem akarok túl olcsó, de túl drága ajándékot sem.

Figyelt kérdés

Igazából egy karácsonyi mintás pulcsira gondoltam, olyan 7-10ezer forint között. Túl korai még az ilyen nagyobb ajándék?

Vagy ti mit ajándékoztok a párotoknak?


2020. dec. 8. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Attól is függ, hány évesek vagytok, és mennyi keresettel rendelkeztek.

Én házas vagyok 10+ éve, és mindketten jól keresünk. Nekünk egy 7-10e Ft-os pulóver nem karácsonyi ajándék, hanem megvesszük, amikor meglátjuk/szükségünk van rá, de csóró egyetemista korunkban még egy pulóverre sem futotta.

Ezt neked kell tudnod, hogy mi fér bele anyagilag, mennyire "komoly" a kapcsolat, stb, mivel mi nem ismerünk sem titeket, sem a helyzeteteket.

2020. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Vehetsz neki pulcsit, de szerintem inkább olyat, amit használni is tud és illik a stílusához. Ilyen árban már egész jókat lehet találni.
2020. dec. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Mi fél évesek leszünk, olyan 20,000 ft a keret kb. De ebben több dolog is benne van és persze nem számolgatjuk pontosan.
2020. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyetemisták vagyunk, mindkettőnknek vannak ösztöndíjjai és szülői segítsége, de nem a szüleim pénzén szeretnék ajándékot venni a barátomnak.

Átlagosan, vagy picivel átlag felett élünk.

2020. dec. 8. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Egyetemistaként, szűkös kerettel végképp nem gondolom, hogy sok értelme lenne kidobni 10ezret egy olyan pulcsira, amit évente egyszer ha fel tud venni. Vagy vegyél valami értelmeset, aminek tudod, hogy örülne, vagy valami apróságot.
2020. dec. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Megbeszélném a párommal.
2020. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékutalvány+ édesség. Nem kell túlzásba vinni. Vmi kedves ötlet inkább mint nagyösszegű fölösleges..
2020. dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha nem vennék kész ajándékot.. inkább csinálok neki valami szépet és egyedit, ami csak neki van.
2020. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az számít, hogy mennyire figyeltek rám. 2-3 hónap után lehet az a kedvenc kaja, saját készítésű akármi, vagy valami jegy egy közös programra vagy bármi, ami utal valami közös viccre, helyre, becenévre mittudomén...

Árban... Anyagi helyzettől is függ meg felfogástól is. Lehet, pont spórolni szeret és rossz pont, ha egy szerinte felesleges drágaság miatt már egy vadul költekező párt vizualizál, de az is lehet, hogy az ellenkezője, mert szeret ő is nagyvonalúan adni. Nehéz belőni. :)

2020. dec. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!