Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 3 hónapos kapcsolat mennyire biztos?

Figyelt kérdés

Ha nem szeretnék egymást a felek akkor már szakítottak volna? Ilyenkor már lehet remélni, hogy hosszútávú lesz? Tudom, hogy sok év után is válnak az emberek, de ha nem illenénk egymáshoz, már kiderült volna?

20 feletti korosztályról van szó



2017. jan. 18. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Mint egy 5 eves kapcsolat
2017. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért függvénye annak,hogy 1-2 hét ismerkedés után kapcsolat,vagy előtte barátság volt-e a 2 személy között. A 3 hónapban még jelentősen ott lapulnak az elrejtett "hibák" mindkét fél részéről szóval szeirntme még abszolút nem komoly
2017. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Három hónapos kapcsolat még nagyon rövid szerintem két év után, ha minden rendben van lehet, reménykedni hosszabb távba.
2017. jan. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

együttélés után derül ki minden.

addig mindkét fél úgyis a legjobb oldalát mutatja. Együttéléskor hull le a lepel a valódi énetekről a másik szeme előtt.

26/F

2017. jan. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most ugye csak viccelsz?? Ezt te sem gondolhatod komolyan. Jó tudom, 10-20 vagy még több év után is szakíthatnak/válhatnak emberek, de azért szerintem min.1-2 év kell, hogy elmúljon a rózsaszín köd. Tesómnak legalábbis 2 év kellett, hogy rájöjjön amire mi már 1 hét után, hogy a pasija baromira nem hozzá való.
2017. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!