Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítéltek el válogatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítéltek el válogatás nélkül minden nőt, aki fenn van vagy volt puncson?

Figyelt kérdés
Fenn voltam szűk 3 hónapig, mégpedig azért, hogy ismerkedjek művelt, életben már számottevő sikert elért férfiakkal (mérnökökkel, orvosokkal, jogászokkal). Nem voltam senki kitartottja sosem, nem pénzért szexeltem, sőt nem is mindenkivel szexeltem, akivel találkoztunk. Vannak olyanok, akikkel azóta is jóban vagyunk, lenyűgöz az életfelfogásuk. Soha nem keresetem daddyt, a legidősebb randipartnerem is 8 évvel volt nálam idősebb. Persze kaptam számtalan levelet 40-60 pluszos férfiaktól is, hiába írtam ki az adatlapomra, hogy hány éves korig ismerkedem, de ezeket figyelmen kívül hagytam. Egyik ismerősöm megtalált, elkezdte mondani másoknak, hogy qrva vagyok, ami egyáltalán nincs is, de ezek után jobbnak láttam törölni a regisztrációmat, mint mindenkinek megmagyarázni a helyzetet.
2020. dec. 8. 17:12
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
#29 Felsőfokú végzettségel rendelkezem, egy nemzetközi vállalatnál dolgozom, nem vagyok tanulatlan, aki egy jövőbeni gazdag férjtől várja a társadalmi ranglétrán való feljebb lépést. Értem, amiket írtok, ezt a békát már kénytelen leszek lenyelni és tanulni belőle, holott semmi ilyen irányú szándékom nem volt és pokolian bánt a dolog.
2020. dec. 8. 19:14
 32/37 anonim ***** válasza:

#30: Akkor meg miért nem azzal a jobb elfoglaltságoddal űzöd az időd, ilyen kamu kérdés kitalálása helyett?

Már ne haragudj, de ahogy írsz, az se nőre nem utal, sem magas iskolázottságra.

2020. dec. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
#32 Mert az igazságot írom. Pedig nő vagyok és felsőfokú végzettséggel rendelkezem.
2020. dec. 8. 19:19
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, okos ember más kárán tanul. Te most a sajátodon...

A puncs egy anyagi alapokra helyezett társkereső oldal, ezt mindenki tudja, így is reklámozzák magukat. Senki nem fogja elhinni, hogy nem emiatt vagy fent, akivel meg randiztál onnan, örül, mint majom a farkábak, hogy talált ott egy ilyen butuska lányt.

2020. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már, pár hónapja itt bizonygatta, hogy ő ott az igazit fogja megtalálni és nem érti mi a gond. 3 hónapig voltál fent, több pasival is lefeküdtél onnan, párral nem. Drága, te egy buta k.rva vagy, bocs.
2020. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
17%

Most tudtam meg,mi az a puncs.

És hogy miért kellene elítélnem téged.

Majd ítélnék a tetteid után,amiket csinálni fogsz .

Cseppet sem erdekelne,hogy hol,mikor hol voltál fent.

2020. dec. 9. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
82%
Aki fegyverrel megy be a bankba azt is elítélik, ha rajtakapják ha rabolt volna ha nem.
2020. dec. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!