Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítéltek el válogatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítéltek el válogatás nélkül minden nőt, aki fenn van vagy volt puncson?

Figyelt kérdés
Fenn voltam szűk 3 hónapig, mégpedig azért, hogy ismerkedjek művelt, életben már számottevő sikert elért férfiakkal (mérnökökkel, orvosokkal, jogászokkal). Nem voltam senki kitartottja sosem, nem pénzért szexeltem, sőt nem is mindenkivel szexeltem, akivel találkoztunk. Vannak olyanok, akikkel azóta is jóban vagyunk, lenyűgöz az életfelfogásuk. Soha nem keresetem daddyt, a legidősebb randipartnerem is 8 évvel volt nálam idősebb. Persze kaptam számtalan levelet 40-60 pluszos férfiaktól is, hiába írtam ki az adatlapomra, hogy hány éves korig ismerkedem, de ezeket figyelmen kívül hagytam. Egyik ismerősöm megtalált, elkezdte mondani másoknak, hogy qrva vagyok, ami egyáltalán nincs is, de ezek után jobbnak láttam törölni a regisztrációmat, mint mindenkinek megmagyarázni a helyzetet.
2020. dec. 8. 17:12
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
#17 Ez ebbem a formában elég erős megfogalmazás. Nem, azt megértem ha a legtöbben arra asszociálnak, azt viszont nem, hogy mi értelme alaptalanul vádaskodni és sok ember előtt lejáratni, ahelyett, hogy megkérdezett volna előtte engem (akár privát üzenetben).
2020. dec. 8. 18:26
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

A puncs erről szól, mindegy miért mentél oda, ez van. Én se regisztrálok fel homo oldalra, hogy beszélgessek, barátkozzak, ha nem vagyok homo, vagy nem akarom hogy azt higgyék.

A puncson én is fent vagyok, és még senki sem sértődött meg ha taliért cserébe "segítettem" neki. 42F

2020. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

"alaptalanul vádaskodni"

Nem alaptalanul vádaskodunk. Továbbra sem az intelligenciád csillogtatod kicsi lány.

2020. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
#23 Szerinted az, hogy pénzért árulom a testem tehetős embereknek nem alaptalan vádaskodás, ha nem tettem ilyet? Nem vagyok már kislány:)
2020. dec. 8. 18:53
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok már kislány:)"

Akkor miért viselkedsz úgy?

2020. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért ítélnek el? Hát, lássuk csak: felregisztráltál egy olyan oldalra, ahol a lányok k*rvánk állnak. Ja, és anyád sem hinné el, hogy "csak beszélgettél" 3 hónapig. Szóval ez a tipikus: amit főztél, edd is meg.

Az mondjuk tény, hogy másnak nincs joga olyat állítani rólad, ami nem igaz, de ha megtudta, hogy fent vagy miért ne mondhatná el? A rossz híredet magadnak gyártottad a regisztrációval.

2020. dec. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

#25 Egyáltalán nem viselkedem úgy, pusztán nem vagyok köteles tűrni egy képzelt minősítést.

#26 Anyámmal és apámmal olyan szoros viszonyban vagyok, hogy ilyesmit is tudnak rólam. Azt nem írtam, hogy nem mondhatja el magát a TÉNYT, hogy látott engem az oldalon. Az már más kérdés, ha így vélekedik, akkor ő mit keres fenn...

2020. dec. 8. 19:00
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
Itt ment át az egész egy nevetséges kamuba... :D
2020. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez tenyleg szinlelt ertetlenkedes. Ha az ismerosod nem tette volna hozza, h kuncsaftokat keresel, csak annyit mond, h fenn vagy puncson, akkor is mindenki azt gondolna, h kuncsaftokat kerestel.

Elhiszem, h nem ilyen cellal regisztraltal, de tenyleg nem az a legjobb hely “intelligens” emberekkel talalkozni. Ha mernokokkel es orvosokkal akarsz ismerkedni, menj mondjuk mernoki vagy orvosi egyetemre... A mai vilagban amugy is full ciki, amikor pl. az orvosirnokok azon tanakodnak, h h kellene orvos ferjet fogni, holott az orvosi egyetemeken lassan mar tobb a no, mint a ferfi. Ez kb. szaz evvel ezelott volt divat, amikor a noket meg nem engedtek tanulni, es az egyetlen felemelkedesi lehetoseguk az volt, h szereznek maguknak egy gazdag, megbecsult ferjet.

Nem is hiszem, h puncson a mernokok, orvosok, jogaszok kremje lenne fenn. Ok kapnak dekorativ es hozzajuk hasonlo vegzettsegu noket a valo eletben is, nem kell fizetniuk erte.

Amugy meg az emberek ennel joval kevesbe emlitesremelto dologbol is olyan pletykat kanyaritanak, h csak na. Szoval engedd el, h mit pletykalnak rolad. Mar megtortent, legkozelebb jobban meggondolod, h regisztralsz-e ilyen helyre.

2020. dec. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
#28 Hidd el, van jobb elfoglaltságom annál, mitnsem szórakozásból kitalált kérdéseket tegyek fel.
2020. dec. 8. 19:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!