Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem közelednek hozzám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem közelednek hozzám a férfiak?

Figyelt kérdés
23 évesen még nem is csókolóztam és még egy kézfogás sem volt egy fiúval. Gimnáziumban leginkább a tanulásra koncentráltam, egyetemen pedig egy nagyon lányos szakra kerültem ahol kevés fiú volt, most egy olyan szakot kezdtem el, ahol vegyesen vagyunk, de most online oktatás van, és nem is nagyon ismerem őket. Egyetem mellet, ami leköt az a munka, már másfél éve dolgozok egy cégnél gyakornokként. Visszahúzódó vagyok, bulizni sosem jártam. Szőkésbarna dús hajam van, zöldeskék szemem van, alacsony is vagyok 162 cm/55 kg. Már pszichológushoz is elkezdtem járni emiatt, ő azt mondta, hogy nincs nagy gond velem csak nagyobb önbizalmam kéne, hogy legyen ezen próbálunk most dolgozni.
2020. dec. 8. 18:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
38%
Kamu. Csak erre a kérdésre legalább 10 privátot fogsz kapni.
2020. dec. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem kamu, ebbe élek minden nap. Olyan nehéz elhinni?
2020. dec. 8. 18:33
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Hát, ha egyáltalán nem közelednek, akkor:

- nagyon ronda vagy

- elutasító a modorod

- nem jó a kisugárzásod

Ilyesmi indokokat tudok elképzelni. De az írásodból kiindulva.. nem vagy elég nyitott valószínűleg.

2020. dec. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
26%
#18.33 Igen, ezt nagyon nehéz elhinni. De tessék, akkor most közeledek, úgyhogy többet ilyen kérdést már nem írhatsz ki. Írj rám, megbeszélünk egy találkozót, és megfoghatod a kezem. (1-es vagyok)
2020. dec. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%
#4: Hagyd rá. A külső leírások nélkül, de szinte szó szerint volt már ugyanez a kérdés.
2020. dec. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Csak.
2020. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
44%
Jah, felmennél tinderre és 20 perc alatt lenne 100 matched, ne fárasszuk egymást.
2020. dec. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

Egyik, hogy kevés fiú van a kozeledben, és nem ismered őket, és le vagy foglalva a teendőiddel. Nyitottál már a fiúk felé? Ha igen, rendszeresen beszéltél velük, kezdemenyeztél? Csak azért mert "vagy", nem elég nekik.


Szerintem nőként könnyű ismerkedni. Valamit nagyon elronthatsz.

2020. dec. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
A kérdező egy férfi...
2020. dec. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom mi olyan hihetetlen ebben a leírásban. Mármint persze, tudom itt a gyakorin az a téveszme él, hogy minden nő után futnak a férfiak, de ez a valóságban nem így működik... Én 2 évvel fiatalabb vagyok, de nagyjából ugyanezt a kérdést feltehettem volna én is. Soha nem volt még párkapcsolatom, soha nem voltam még randizni, soha nem is kezdeményezett nálam még senki, soha nem fogtam ellenkező nemű kezét sem stb., szóval tényleg nulla tapasztalatom van ilyen téren. Én abban látom a problémát a magam és a leírás alapján a te helyzetedben is, hogy tulajdonképpen nincs is nagyon jelen ismerkedésre alkalmas közeg az életünkben. Szóval én tudom magamról, hogy nem vagyok egy nagy szociális életet élő ember és szerintem ez jelenti a legnagyobb hátrányt. “Csak” egy-két barátom van és sulin / munkahelyen / tanfolyamon kívül soha nem jártam semmilyen közösségbe (pl. buli, koncert, csapatsport és hasonlók - engem ezek a dolgok nem érdekelnek, ha szórakozás és kikapcsolódás, akkor nekem az a barátok, olvasás, film/sorozat nézés, kreatív tevékenységek, kirándulás). Ahhoz pedig óriási szerencse kell, hogy egy ilyen helyen összeakadj valakivel... Nekem nem sikerült, de a környezetemben is azt látom, hogy a hozzám hasonló lányoknak kifejezetten nehéz a párkeresés. Ha végigveszem, hogy hol / hogyan ismerkedtek meg a kapcsolatban lévő ismerőseim, akkor igazából tényleg vagy buliban vagy valami hasonló programon, vagy instagramon, vagy pedig ismerősök/barátok által (és ebbe az is beletartozik, hogy kb. mindenki összejön mindenkinek a mindenkijével). Örök válasz, hogy ott van az internet vagy a kedvencem a tinder.... Használtam társkeresőket, köztük a tindert is és valóban jobbra húztak majdnem ezren is (ebben benne van minden - aki unalomból tinderezik, aki mindenkit jobbra húz, aki alkalmit akar, aki komoly kapcsolatot akar, aki kamu profilt használ stb.), de ebből kb. a fele sem volt match (és nem azért mert magas a mérce, válogatós vagyok stb., de az ember akárkit nem fogadna el párjának, ez tény és pl. nem ismerkednék valakivel, aki az ország másik felén él vagy egyáltalán nem tartom szimpatikusnak), kb. 10 emberrel kezdtünk beszélgetni (aki írt / hajlandó volt visszaírni) és összesen 0 személyes találkozó lett belőle. Nem azt mondom, hogy ne lehetne sikerrel járni - én is ismerek ilyet - de ez sem egy tuti biztos módszer, mint ahogyan itt emlegetik.
2020. dec. 9. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!