Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem közelednek hozzám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem közelednek hozzám a férfiak?

Figyelt kérdés
23 évesen még nem is csókolóztam és még egy kézfogás sem volt egy fiúval. Gimnáziumban leginkább a tanulásra koncentráltam, egyetemen pedig egy nagyon lányos szakra kerültem ahol kevés fiú volt, most egy olyan szakot kezdtem el, ahol vegyesen vagyunk, de most online oktatás van, és nem is nagyon ismerem őket. Egyetem mellet, ami leköt az a munka, már másfél éve dolgozok egy cégnél gyakornokként. Visszahúzódó vagyok, bulizni sosem jártam. Szőkésbarna dús hajam van, zöldeskék szemem van, alacsony is vagyok 162 cm/55 kg. Már pszichológushoz is elkezdtem járni emiatt, ő azt mondta, hogy nincs nagy gond velem csak nagyobb önbizalmam kéne, hogy legyen ezen próbálunk most dolgozni.
2020. dec. 8. 18:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

#19: Veled meg azért nem érdemes beszélni, mert a fordítottját adod elő ugyanúgy, ahogy én.

Amúgy, nézd csak meg a #20-as hozzászólót, tök tipikus példa. A férfiakkal szemben lazán nyom valami negatív általánosítást, hogy ők fapofát vágnak és nem néznek a szemébe, de az lehetetlen, hogy esetleg ő csinál valamit rosszul.


Köszi, hogy megmutattátok, miről is van szó!

2020. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
21-es Nyugodtan visszaolvashatod a válaszaimat, ugyanis sehol nem általánosítottam és én veled ellentétben semmilyen örökérvényű bölcsességet nem akartam kinyilatkoztatni. Szimplán leírtam a saját helyzetemet és tapasztalataimat, mert úgy éreztem, hogy azok hasonlítanak a kérdésben foglaltakhoz. Itt egyedül te vagy az, aki kiforgatja és félreértelmezi a szavaimat.
2020. dec. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"nem vagy egy szociális típus, visszafogott vagy, csendes stb., a kutya nem fog még rád nézni sem."

Ez nem igaz. A férfiak egy jelentős részének pont az ilyen nők tetszenek. Munkahelyemen kb 40 nőből 37-nek van barátja, jegyese stb. A 3 kivételből 2 nem akar, egyik pedig nem sokáig lesz szingli. És képzelheted, nem instamodellek, nem nagydumások, nincs semmi különleges bennük. 40 év alattiak, többüknek gyerekük van exüktől.

2020. dec. 11. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
62%
Ja, a kérdező meg 23 éves. Valószínűleg 30-40 éves, házasságot és gyerekvállalást aktuálisan tervező férfiak társaságára vágyik.... Ég és föld a két korosztály, nem lehet összehasonlítani.
2020. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!