Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem közelednek hozzám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem közelednek hozzám a férfiak?

Figyelt kérdés
23 évesen még nem is csókolóztam és még egy kézfogás sem volt egy fiúval. Gimnáziumban leginkább a tanulásra koncentráltam, egyetemen pedig egy nagyon lányos szakra kerültem ahol kevés fiú volt, most egy olyan szakot kezdtem el, ahol vegyesen vagyunk, de most online oktatás van, és nem is nagyon ismerem őket. Egyetem mellet, ami leköt az a munka, már másfél éve dolgozok egy cégnél gyakornokként. Visszahúzódó vagyok, bulizni sosem jártam. Szőkésbarna dús hajam van, zöldeskék szemem van, alacsony is vagyok 162 cm/55 kg. Már pszichológushoz is elkezdtem járni emiatt, ő azt mondta, hogy nincs nagy gond velem csak nagyobb önbizalmam kéne, hogy legyen ezen próbálunk most dolgozni.
2020. dec. 8. 18:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Mert ronda vagy.
2020. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
10-es, szép hosszú halandzsát összehordtál, 0 értelme volt
2020. dec. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
12-es Hát ha nem tudod értelmezni, akkor az nem az én problémám.
2020. dec. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%

#10-es: Miért gondoljátok páran, hogy itt ez a téveszme fut?

Vicces amúgy. Ha egy férfi nem tud becsajozni, akkor lúzer és tuti, hogy az ő hibája. Ha egy nő nem talál pasit, akkor szintén a férfiak hibája. Nem egyoldalú ez kissé?

És tényleg, miért téveszme, hogy minden nőnél van jelentkező? Nem azt mondjuk, hogy minden csajnál 100 pasi áll sorban és mind főnyeremény, de azért ne hazudjunk már... Átlag alatti csajoknál is bőven próbálkoznak. Vagy, a 90 kilós, gyakorlatilag minimális mellel rendelkező és fiús arcú csaj ismerősöm hogy hozott össze egy nap alatt 50 tinder match-et? Ha nála ennyi a jelentkező, akkor miről beszélünk? És a csajt kétszer már felszedték élőben. De, még rengeteg példát sorolhatnék.

És nem, nem csak férfiak mondják ezt a "téveszmét", hanem a való életben a nők többsége is teljesen egyetért ezzel. Pár dráma queent leszámítva.

2020. dec. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
62%
14-es A tinder az egy külön kategória... Viszont az úgynevezett "offline" világban, egyáltalán nem igaz az, hogy mindenkinél bőven próbálkoznak. Nálam sem próbálkozott soha senki (és nem nem vettem észre, nem nem akartam észrevenni stb.), de van egy-két barátnőm és ismerősöm, aki szintén így van vele. Nem kell ehhez sem rondának, sem igénytelennek, sem ápolatlannak, sem bunkónak lenni, hanem már az is elég, ha nem vagy egy szociális típus, visszafogott vagy, csendes stb., a kutya nem fog még rád nézni sem.
2020. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

#15: Az a baj, hogy mivel visszafogottak vagytok, pont az játszik, amit írtál, hogy nem: Ha valaki a homlokára írná, hogy bejöttök neki, akkor sem esne le nektek.

Pl. az egyik munkahelyemre jött egy új irodás csaj. Az első héten összebarátkozott egy sráccal. A srác utána szinte folyamatosan rajta lógott, még a vak is látta, hogy bejön a csaj neki. A csajnál rákérdeztünk kíváncsiságból, hogy mit gondol a srácról. Értetlenkedett, mert neki le sem esett, hogy bejön neki... Aztán, a barátnőinek mesélte is tovább, hogy ő bizony nem kell senkinek.

És ez nem egyszeri dolog. Tényleg sok csaj úgy adja elő ezt a "nem kellek senkinek" és "nem próbálkozik nálam senki", hogy az ismerőseik egy része leesne a röhögéstől a székről, mert fél perc alatt tudnának róluk ilyesmi példákat mondani.

2020. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
62%
16-os Ne haragudj, de ne akard megmondani másoknak, hogy kezdeményezett-e már náluk valaki vagy sem.... Ha valaki visszafogott, az nem vak, süket, hülye stb. Elhiszem, hogy van olyan, aki nem hiszi el vagy nem akarja észrevenni, ha tetszik valakinek vagy közeledni próbál felé valaki stb., de azt észreveszed, ha valaki megszólít, beszélget veled, flörtöl és így tovább. Velem pl. ilyen sem volt soha, tehát erről ennyit.
2020. dec. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj, de ne akard megmondani másoknak, hogy kezdeményezett-e már náluk valaki vagy sem.... Ha valaki visszafogott, az nem vak, süket, hülye stb."

Vicces, hogy a béna srácok csajozásánál egy hasonló női felhasználó sem bukkan fel, aki előadja ezt a szöveget.

Nem megmondom, hogy másoknál mi volt, csak nem veszek be mindenféle hazugságot. Te eleve arra alapozol, hogy az összes ilyen "nem kellek senkinek" ember szociálisan mondjuk visszahúzódó és nincs a toppon... De, azért kommunikáció terén tuti királyok. Nem, úgy tűnik, hogy mégsem királyok, ha 100-ből 1-2 példa igazolja csak a te állításod.


"Elhiszem, hogy van olyan, aki nem hiszi el vagy nem akarja észrevenni, ha tetszik valakinek vagy közeledni próbál felé valaki stb., de azt észreveszed, ha valaki megszólít, beszélget veled, flörtöl és így tovább. Velem pl. ilyen sem volt soha, tehát erről ennyit."

Természetesen, te vagy a kivétel. Meg, az összes barátnőd. Ja, meg az összes itt panaszkodó az oldalon. Sőt, mindenki kivétel! De miért álljunk meg itt? Mindenki kivétel, mindenben!

2020. dec. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem érdemes veled beszélgetni erről, mert te csak abban tudsz gondolkozni, hogy az emberek mind csak önigazolást keresnek és sajnáltatják magukat, keseregnek, hazudnak stb., holott erről szó sincs. Nem érted és szerintem nem is akarod érteni, amit írok. Az a szerencse, hogy nem is kell...
2020. dec. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Pedig a 17-es teljesen jogos. Olyan nincs, hogy próbálkoznak nálad, csak nem veszed észre. Az nem próbálkozás, hogy amikor háttal állok, pár másodpercig rajtam felejti a tekintetét, nagyon szigorúan ügyelve arra, hogy még véletlenül se láthassam meg.

És akkor most jöhet az, hogy a nő is kezdeményezhet. Oké, menjek oda az összes fapofát vágó, a szemembe sem nagyon néző férfihez, hogy hátha van, aki valójában csak erősen igyekszik titkolni, hogy nyitott lenne velem valamire?

2020. dec. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!