Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt régebben egy srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt régebben egy srác, akivel jóban voltunk, de amikor én osszejottem egy másik sráccal, akkor konkrétan megutalt?

Figyelt kérdés
Szóval baráti(!) viszonyban voltunk ezzel a sráccal, de mikor osszejottem valaki mással, már nem is akart velem beszélni. Megromlott konkrétan a viszonyunk, utána kB meg egy félévig állandóan engem szidott az ismeroseinknek (egyetem). Akkor nem értettem, de Így visszanezve talán ő titokban szerelmes lehetett belém? Hiszen nem adtam semmi okot arra, hogy utaljon. L22

2020. dec. 8. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg szerelmes volt beléd 😕
2020. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán ő titokban szerelmes lehetett beléd.
2020. dec. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Figyelj, ilyen esetben ez sajnos általános. Én se barátkoznék olyannal aki mást választott helyettem (bár ilyen szituációban még sosem voltam, mert senkinél sem próbálkozom, mert gyáva is vagyok).


Te választottál. És csak az egyik opciót lehet. Sajnos vagy sem, ez így van,

2020. dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes volt beléd, ennyi.
2020. dec. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztos hogy szerelmes volt beléd és ezt nem tudta elmondani neked. De az is fontos, hogy kivel jöttél össze, mert ha egy olyan sráccal akivel ő korábban konfrontálódott, akkor érthető hogy leírt téged is mint embert.

Nekem is volt ilyen esetem, gimnázium új osztálytársnő, nagy szerelem első látásra, egy másik srác is csapta a szelet ugyanannak a lánynak, ez a másik srác mindenben az ellentétem volt. A másik srác a párhuzamos osztályba járt, ha csak megláttuk egymást már ingerült lettem, amikor közösen sportoltunk akkor is mindig egymás ellen voltunk, rendesen osztottuk egymást. Nos amikor a lány úgy döntött, hogy a másik srácnak ad esélyt, akkor egy életre leírta magát nálam(akkor ezt gondoltam). Ami furcsa az egészben, hogy amikor osztálytalálkozón láttuk egymást 10 év múlva akkor már nem volt bennem tüske, beszéltem vele, persze nem én kezdeményeztem a beszélgetést. Furcsa beszélgetés volt, pontosan tudta miért ignoráltam a személyét, de nem érezte jogosnak, sőt még úgy érezte hogy szándékosan ártani akartam neki, mondván a közeli barátaim sem keresték többet a kapcsolatot vele. Erre csak annyit mondtam, hogy a barátaim nem azért viselkedtek úgy mert megkértem őket, csak látták rajtam hogy ez megviselt. A lány ezek után azt mondta, hogy nem gondolta volna hogy ez a döntése ilyen hatással lesz az életére, mert szerinte kiközösítették miattam és ő erre nem szolgált rá.

Felnőtt fejjel lehet azt mondani, hogy gyerekesen viselkedtem, bár most is úgy gondolom, ha valaki az ellenfelemmel paktál le az semmi jóra nem számítson tőlem.

2020. dec. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes volt és várta a csodát.
2020. dec. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!