Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha tetszenek az idősebb nők? El tudnátok képzelni olyan párkapcsolatot, ahol a nő az idősebb?

Figyelt kérdés
28/F vagyok, a fiatalabb lányok nem nagyon jönnek már be az utóbbi időben, ez a személyes tapasztalatom. Mostanában ugyanis már a tőlem idősebb nőkkel is szoktam szemezni, illetve figyelni is őket

2020. dec. 9. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha ők tetszenek, akkor kezdeményezz náluk. Ritkább ugyan ez a felállás, de vannak ilyen párok is.
2020. dec. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Volt idősebb nőm. Megpróbálhatod, de nálam pl állandóan mindenkire féltékeny volt, pedig nem adtam rá okot.
2020. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

26 voltam mikor megismertem a párom, ő akkor volt 42 éves nő.

Most 30 éves vagyok, van már közös lakásunk ő 46 éves, de ha reggel meglátom bugyi nélkül hálóingben olyan kemény vagyok mint eddig egy fiatalabb nőtől sem.

iszonyatosan szexi teste van, féltékeny is rám, ha csak ránézek valami fiatalabb nőre, otthon megkapom a magamét.

de ezt leszámítva, harmonikusan élünk.

2020. dec. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
3-as Egy túl érett nő igazából , aki férfinak adja ki magát szégyen.
2020. dec. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Igen, lehet párkapcsolatod idősebb nővel. 10 év körül van a határ.

De van egy pár buktatója; te már 28 vagy, szóval a kiszemelt nők 35+ korosztályba tartozhatnak. Nekik már vagy van gyerek vagy rövid időn belül akarnak. Ritka az olyan, aki nem akar.

Szóval, ha készen állsz gyerekvállalásra, tiéd a pálya.

2020. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Ismerek ilyet. A nő 40 éves, 2 gyereke van, a nagyobb 16. A pasi 26 éves. 3 éve együtt vannak, 1 éve együtt élnek, jól negvannak.
2020. dec. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen,bogaram!

Juliskaneni83

2020. dec. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!