Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek hogy lyukas lesz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek hogy lyukas lesz az óvszer, hogyan küldjem le a félelmem?

Figyelt kérdés

A legutóbbi alkalom során utólag, amikor vizet engedtem a gumiba (mindig ellenőrzöm),akkor vettem észre, hogy egy tűszúrásnyi lyuk keletkezett a gumin... Soha nem fordult elő még velünk ilyen, max leszakadt az egész akció közben, de az nyilvánvaló volt, ez viszont nem látszódott szabad szemmel,tehát éppen emiatt parázok,hiszen ez csak utólag észrevehető..


Emiatt a parám miatt már konkrétan 3 hete nem szexelünk a párommal, egyszerűen görcsösen rettegek a terhességtől. Mielőtt bárki javasolná a fog.gátló tablettát, már folyamatban van, de dokihoz későbbre van időpontom és egyelőre a Trombózis panel eredményemre várok, szóval előreláthatóan február elején fogom tudni elkezdeni használni... De 2 hónapig nem mehet ez!


Le kell győzzem a félelmem, így szex közben sem tudnám magam elengedni de egyelőre rá se tudom venni magam.


Talán ez beteges félelemnek hangzik, én mindig is extra parás voltam ezen a téren, de nem akarom újra megtapasztalni azt a félelmet amit legutóbb emiatt éreztem, akkor szerencsém volt, nem vettem be 72 órás tabit és teherbe sem estem, de mégegy hasonlót nem hiszem hogy kibírnék, idegroncs lettem abban a néhány hétben...


Nem tudom hogyan lehet gyárilag is lyukas egy óvszer, ami szabad szemmel nem is látható, de kizárt, hogy mi sértettük fel, hisz akkor inkább elszakadt volna az egész de nem ez történt...


Szóval örülnék normalis, segítőkész válaszoknak, max azt tudjuk csinálni hogy gumi+megszakitas, de képes lennék abba is belemagyarazni a bajt ha utolag látnám hogy lyukas... Nem tudom arra mekkora az esély hogy még egyszer (új doboz gumival) ugyanilyen probléma adódjon.


Azzal se gyertek hogy ilyen hozzáállással ne szexeljek, mert ilyet is csak az ír szerintem aki sose volt hasonló "élménye" és 0 empátiával rendelkezik.



2020. dec. 9. 20:34
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Bocsi, a fő kérdésben: küzdjem*
2020. dec. 9. 20:34
 2/24 anonim ***** válasza:
20%
Két óvszer.
2020. dec. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%

két óvszer hülyeség, könnyebben elszakad úgy

mielőtt felhúzod a gumit, fújd fel

2020. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Használj mellé spermicidet. Önmagában elég gyenge fogamzásgátló, viszont ha ilyen mikroszakadás van, akkor amúgy sem jön ki túl sok dolog az óvszerből, azt jó eséllyel kinyírja. Van spermicides óvszer is.
2020. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
88%
Mi pharmatexet használtunk koton mellett. A tablettakat nem tudtam sokáig szedni, mert 10-12 hónap később az egész ciklus borult és minden bajom lett, bármelyiket is szedtem eddig, így végül mindig a koton maradt és időnként a pharmatex.
2020. dec. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
9%
Csináljátok análisan
2020. dec. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Régebben az óvszer-oktatáson többször mondták, hogy nagyon fontos, hogy a nő megfelelően nedves és izomzatban is ellazult legyen, tehát legyen jó hosszú az előjáték. Párommal régebben egy kellemes reggeli heves összebújásban az óvszer fel is repedt, időben észrevettük, ez az előjáték gyorsaságának is volt köszönhető.
2020. dec. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
7%

ALAP, a kombinált védekezés!


Gumi ÉS bogyó, esemény utáni bogyó, spermaölő zselé/hab, anal,...

2020. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Szerintem a gumi + megszakitas is kombinalt védekezés, de így is félek mert jaj elővaladek meg tudja az isten.
2020. dec. 9. 21:26
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Bogyó mellett is rettegni fogsz, hiszen ott észre sem veszed ha baj van, csak amikor már terhes vagy. Inkább a lelki dologra mennék rá, hogy mi az oka a félelmednek, mert ez azért nem átlagos para. Én is voltam így, de csak egy bizonyos partnernél. Tudat alatt baromira nem bíztam benne, és nem szerettem volna vele közös jövőt egyáltalán. Még egy ilyen közös "eseményt" sem, mint egy abortusz. Rettegtem hogy bármi olyan történik ami minket összeköt. Persze ezt nagyon nehéz felismerni. Minden más partneremnél is elvetettem volna, ha teherbe esek mégsem paráztam.
2020. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!