Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak számomra félelmetes ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra félelmetes ha kinyomozza társkeresőről a facebookom?

Figyelt kérdés
2020. aug. 30. 18:17
1 2
 1/18 Lachesys ***** válasza:
96%

Én elég creepy netes stalker tudok lenni, csináltam ilyet, de legalább van annyi eszem, hogy nem hozom a másik tudtára:D pl nem jelölik be fbon amíg nem hozza fel ő.


26l

2020. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
41%

Nagyon félelmetes!Hatalmas háttérmunka,lefizetések,csalás,feltörés,műholdas nyomkövetés kell hozzá,hogy valaki megtaláljon ott.

Tényleg vigyázz,mert nem egyszerű emberrel van dolgod!!

2020. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
23%

hmm engem, nem zavarna. sőt, egyszerűbb lenne ha direktbe a facebookkal menne a társkeresés. Így nehéz ráírni a nőkre, általában nincs semmi, csak pár kép és ennyi.

volt már, h egy nő megmondta h lecsekkolt, az sem volt gond. mondjuk kiderült, hogy ő pont eléggé fura volt, úgy fel is húzta az agyam, hogy letöröltem magam mindenhonnan és feladtam ezt a társkeresés dolgot, azóta úgy vagyok vele, hogy az egyedüllét is valós, jó opció ilyen nők mellett.

31/f

2020. aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Engem meg zavarna ez a nyomozás. Hatalmas red flag.
2020. aug. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Mindenki nyomoz,ne mondjátok hogy nem. Nemcsak ismerkedésnél,manapság már vkiről beszélünk,vagy vmi történésben szerepel,azonnal rákeresünk. Sőt,más barátjara,barátnőjére,régi parunkra stb. DE: nem beszélünk róla.
2020. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem biztos hogy sok nyomozást igényelt, pl tinderen sok lány kiteszi az instáját aminek a saját neve a címe..


Nyilván ettől még nem etikus, creepy dolog valakire ráírni fb-n úgy hogy nem volt megbeszelve

2020. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%

Tinderen kb a nők kétharmadát meg tudom találni keresztnév + város alapján. (Nem Budapesten lakom. De Pest kivételével ez mindenhol működik az országban.) Arról nem is beszélve, mint ahogy írták is, amikor az instája is besegít.


Ennek ellenére ezt nem mondom el nekik nyilván. De segít a profilja abban amikor még a társkeresőn beszélünk, hogy könnyebben hozzak fel őt érdeklő témát például és azt érezze hasonlóak vagyunk.

2020. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
90%

És akkor mi van? Ha nem vagy fogyatékos, és ismered az adatvédelmi beállításokat, ismeretlenként még annyit se tud meg rólad fb-n, mint egy társkeresőn.

Ismétlem, ha nem vagy fogyatékos...

2020. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem nem ijesztő, engem is megkeresett tinderről egy srác Facebookon. Tinderen nem írtam vissza, Facebookon igen. 3 éve vagyunk együtt, 2 éve együtt élünk:)
2020. aug. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem alap? Mármint, hogy rákeresünk másokra?
2020. aug. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!