Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy megszünjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy megszünjön a félelmet attól, hogy megint csalódok?

Figyelt kérdés

Eddigi kapcsolataimnak,nagyon csúnya vége lett.

Különbönböző stílusú/viselkedésű barátaim voltak,de mindíg véget ért,vagy azért mert megcsaltak,vagy verni kezdtek,vagy egy idő után csak a pénz,vagy a sex kellet nekik. Volt aki csak mutogatni akart engem,és volt aki Erőszakolt,


Ezek után egy időre elzárkoztam. Aztán megszerettem valakit aki csak játszott velem. Ez addig ment így,amég bele nem untam,és inkább hagytam a srácot,valaki másnak meg esélyt adtam.

Egyenlőre minden rendben van,de folyamatosan azon rettegek,mikor csal meg,mikor lép le,mikor megy tönkre az egész. Ebből sajnos vannak vitáink. Úgy érzem,hogy most talán tényleg jó a kapcsolat,de nem tudok nyugodt lenni,és ez fogja az egésznek most a végét okozni. Már 4 hónapja járunk,eleinte megértette miért vagyok ideges és gyanakvó, de már látom rajta,hogy zavarja,és így én sem érzem jól magam.


Ezzel mit tudok kezdeni? Hogy küzdjem le?


2020. ápr. 3. 17:28
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolj arra hogy nem csak te érzed ezt a pasik iránt, hanem sok pasi is ugyanezt a csalódást érzi a nők iránt. ÉS akkor lehet hogy kicsit megbékélsz a tudattal hogy nem csak a férfiak okoznak csalódást a nőknek, vica-versa
2020. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért abban valahol te is hibás vagy ha Mindig ilyeneket fogsz ki.


Ezek kretének hülyegyerekek, majmok, állatok

2020. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Miért lennék hibás? Eleinte minden rendben volt,és semmi jele nem volt annak,hogy ez lesz belőlük.


És ettől még ugyanúgy azon fogok aggódni,hogy a mostaniról mikor derűl ki,hogy paraszt.


Ha meg véletlen ő más mint az átlag,és esetleg tényleg olyan,amilyennek megismertem,és nem változik,akkor meg el fog hagyni ha tovább féltékenykedek,meg utálom,ha elmegy bárhova.Oké visszafogom,de látja,hogy nem örülök.

Már nem tudom mit mondjak neki. Javasolta a terápiát,de az szerintem pénz lehúzás. Egy vad idegennel ingyen is megoszthatom a bajom.

2020. ápr. 3. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!