Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondanád az exnek, vagy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondanád az exnek, vagy nem ha a mostani párját, másvalakivel látnád csokolózni, ölelgetni, puszilózni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 00:59
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Semmi közöd az exhez!
2009. ápr. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
én tuti nem, mert lehet h nem hinne nekem és elterjesztené h mekkora kavarógép vagyok :(
2009. ápr. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem mondanám el; semmi közöm hozzá.
2009. ápr. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az ex az azért ex, mert már nincs közötök egymáshoz, így neked nincs jogod a magánéletébe beleszólni, másrészt ne is érdekeljen téged. Szólhatsz neki, de akkor lehet, hogy az fog történni, amit már írtak és te leszel a kavarógép.
2009. ápr. 5. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
En nem teljesen ertek az elozokkel egyet. Az ex nem azert ex, mert nincs kozod hozza. Csak mar nincs koztetek szexualis viszony, de attol meg lehettek joban. En nem valtam e haragban az exemtol, most is joban vagyunk. Nem tudom miert az az altalanos szokas, h gyulolnod kell azt, akiert anno oda meg vissza voltal es szerettel? A jelenlegi parom is segit az exenek, ha valami banata van, es ez igy van jol. Ennek ellenere nem szolnek neki, ha latnam valaki massal a parjat. Nemcsak neki, hanem masnak sem. Ilyen dolgoktol tavoltartom magam.
2009. ápr. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nem vagyunk együtt, a boldogsága még fontos a számomra, és fontos, hogy ne éljen hazugságban, tehát ha nem is mondanám el, valahogy azon lennék, hogy a "párja" disznósága kiderüljön.
2009. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én nem mondntam (írtam) hogy ez velem történt!

Az volt a kérdés hogy te mit tennél ebben a helyzetben!!

Egyébként ha az ex mondjuk a gyermeked apja,és vállás,szakítás után jo barátok maradtatok,barátilag elmondanád,hogy ez történt?

2009. ápr. 5. 09:33
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Én voltam aki szakított, és nem bántam meg, de máig tisztelem, és fontos nekem, mert ő volt az első, és 4 évig együtt voltunk. Én biztosan elmondanám neki, szemtől szembe, az sem érdekelne, ha a barátnője hallatára.
2009. ápr. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Én van oylan exem,akivel nagyon jó barátok maradtunk,neki pl elmondanám,van olyan is,akit ivesen lesz@rnék,és nem mondanám.
2009. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!