Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen zavaros a dolog, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen zavaros a dolog, ez meg mi akar lenni?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem tudok rajta eligazodni.Van egy fiú aki eléggé tetszik és rendesen zavarban vagyok, kerülöm a tekintetét,ha a közelébe kerülök, mivel nem akarok elpirulni vagy hogy zavarba hozzam.Volt már hogy észrevettem párszor hogy figyelt, de lehet hogy csak szimplán rám nézett.Nem tudom eldönteni hogy tetszem e neki vagy pont hogy nem és nem kedvel.Néha köszönünk egymásnak, tegnap is pl. köszöntem elég nagy csend volt szóval hallotta és előtte rám is nézett de semmi válasz rá.Ez után leültem pont újságot olvastam ő távolabb velem szemben és kb 3szor felnéztem közben és ebből 2szer engem nézett.Nem értem mi lehet ez?

L17


2010. ápr. 8. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem beszél veled?
2010. ápr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán, de annyira nem is ismerjük egymást hogy csak úgy leálljon velem beszélgetni.De azért marhára bosszantott hogy egy helót sem mondott, de volt már olyan is hogy tök hangosan köszönt amin meglepődtem.
2010. ápr. 8. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
kocsog
2010. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hülyeség lehet hogy tényleg az, egyik barátnőm ismeri jobban mert haverok szerinte jó arc.
2010. ápr. 8. 18:37
 5/5 anonim ***** válasza:
valahogy próbálj meg közel kerülni hozzá...jó tudom ez most nem sok semmit ér, de ha tényleg ennyire bejön a srác,akkor próbálj meg érdeklődni valamelyik közös ismerősötöktől róla, és aztán azon már el tudsz indulni
2010. ápr. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!