Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! történt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! történt már veletek olyan, hogy egy lány bosszúból vagy más okból, feljelentett titeket nemi erőszak miatt, pedig ilyesmi sosem történt?

Figyelt kérdés

Nem tette tönkre a kapcsolataitokak?

Munkahelyen máshogy tekintettek rátok?



2020. dec. 12. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Velem még sose történt ilyen.
2020. dec. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem történt ilyen.
2020. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Egyik ismerősömmel történt.

A csajnak elkellett menni nőgyógyászhoz, ahol kiderült, hogy hazudott, mert megcsalta a barátját, és nem tudott mit kitalálni, hogy merre volt egész éjszaka.

2020. dec. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
98%

Lightosabb formában, igen.


Iskola. Én 18+ -os diák voltam, ő olyan 30+ -os tanárnő. Tesitanár, és mellette aerobic edző...olyan testtel...húúú.


Elhívtam valahová, mire kikérte magának.


Másnap, hívatnak az igazgatóiba, ott az igazgatónő, az osztályfőnöknő, meg a titkárnő. Megkérdezték, hogy igaz-e a meghívás, mert a nő zaklatásnak vette, és jelentette. Elmondtam, hogy igaz. Csend. Majd hatalmas, könnyes röhögés, mind a hármuktól. Én meg csak néztem, hogy ezmiez? Majd az igazgatónő megkérdezte, hogy én ennyire hülye, vagy ennyire magabiztos vagyok-e, mert hogy a tanárnő felvállaltan leszbikus, és nem is értik, hogy a fenébe pont őt hívtam el, mikor a suliba jár még vagy 300 lány, 18-24 éves korig?


Semmi nem lett belőle.

2020. dec. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Azért ez elég ritka, mert egy nő sem esik át szívesen azon a procedúrán, hogy bizonyítsa a nemi erőszakot, pláne ha ne is történt. (Ezért van az, hogy a valós erőszakot is ritkán jelentik). Amúgy a négyes csak zaklatási ügy, nem nemi erőszak, erősen más kategória, bár a tanárnő helyében én is csak röhögtem volna rajta.
2020. dec. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A statisztikák szerint a rendőrségen bejelentett némi erőszakok 4%a hamis, miközben a nők ellen elkövetett szexuális erőszak 0,24%át jelentik be a rendőrségen, tehát 415 nemi erőszakból egy db nemi erőszak elszenvedője megy el a rendőrségre.

Miért?

Mert a nemi erőszakot nagyon-nagyon ritkán követik el a sikátorból előugró perverzek. A legtöbb nemi erőszak a lakáson belül, ismerősök által történik. Egy férj, egy élettárs, egy régi barát, sokszor egy unokatestvér vagy más rokon, valaki olyan a támadó, akiben az áldozat előtte megbízott. Az esemény után pedig nem mer szólni senkinek, mert senki nem hinné neki el az igazat.

2020. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Fordítok: azzal ellentétben amit a kérdés sugall, több tízezer valós nemi erőszakra esik egy hamis feljelentés.
2020. dec. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!