Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltott le az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le az exem?

Figyelt kérdés

Nagyjából békében váltunk el. Nem kerestük egymást mostanában, ő már mással van.

Nem értem, miért tiltott le? Hiszen eddig sem ment a "zaklatás" egyik oldalról sem. Azt is tudtam, hogy van már valakije. Akkor mégis mire jó a tiltogatás? :D


2020. dec. 13. 10:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert még mindig nézegeted, ha tudod, hogy már kapcsolata van, és ezt nem szeretné.

A másik meg lehet az új párja hisztizett, hogy tiltson le, mert féltékeny.

Ki tudja?

2020. dec. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg zavartad az új párját, ő pedig inkább letiltott, hogy béke legyen a kapcsolatában.
2020. dec. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Akkor nem zavartam az új párt, amikor még pár nappal előtte velem volt? :D

Érdekes jelenség.

2020. dec. 13. 10:54
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szakítottatok egy ideje, miért pörögsz még rajta?

Engem egy exem se érdekel, pedig volt akivel 8 év után barátilag váltunk el. Felejtsd el, vége, engedd el.

2020. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Az exem engem sem érdekel. A tőle kapott képét is kidobtam a kukába. Kegyetlenül hangzik, de azt a korszakot teljesen ki kell törölni, hogy újat kezdhess. Vagy volt csajodról, palidról témázgatnál a kiszemeltednek?
2020. dec. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok témázgatni, csak nem értem. Nekem ez olyan gyerekes és furcsa, hogy ha amúgy nem zavartuk egymás köreit, akkor erre a lépésre mi szükség volt. Nekem előtte 1 exem volt, nem tiltogattuk le egymást. Baráti viszony ugyan nem maradt, de évente 1-2x felkeresett, megbeszéltük mi újság a másikkal, hogy van, ilyesmi. Nem volt ebből probléma.
2020. dec. 13. 11:24
 7/15 anonim ***** válasza:

Csak fogadd el. Az eddigi hozzászólók többsége úgy gondolkodik, mint az ex csajod/pasid. Biztos vannak még akik furcsálnák ezt ahogy te, de nem vagy te egy példakép, akinek minden cselekedete példaértékű, mindenkinek.

Másképpen gondolkodunk. Gondolom facebookról beszélsz.

Facebook előtt milyen problémáid lehettek volna? Nem látod elhaladni exed azon az útvonalon ahol eddig közlekedett?

2020. dec. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Én exem is letörölt az ismerősei közül, ahogyan megnősült.Nem kerestem, nem zaklattam, nem lájkolgattam semmilyét. 2000 ismerős között már nem fértem el a többi exe mellett. Nem haraggal váltunk el. Kitudja mi az ok, egyiknek sem lehet bele látni a koponyájába. 🤷‍♀️Hát Istenem, ha ettől jobban alszanak(óvoda), egészségükre.
2020. dec. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#7, nem gondolkodom úgy, mint az exe. A legtöbb volt párommal baráti viszonyban váltunk el. De mivel nem vagyok rájuk kattanva. Nekem pl fel se tűnt, mikor az egyikük letiltott az aktuális párja miatt. Fél évvel később írt, hogy hát a csaj megcsalta az egyik legjobb barátjával, és bocsánatot akar kérni, amiért letiltott (mivel a csaj féltékeny volt rám). Mondtam, hogy semmi gond, fel se tűnt egyébként, és sajnálom, ami vele történt. Ügy elengedve, lapozzunk. Ő mindent megtett, hogy működjön az új kapcsolata, abban az esetben nem jött be, van ilyen.

A kérdező elég aktívan nézegetheti, ha ez feltűnt neki. De ha nem, akkor is, mit kell fennakadni ezen? Az ember éli tovább az életét, ha az exe nem kér belőle, teljesen mindegy, milyen ok miatt, azt illik elfogadni. Az ilyen felháborkdások mögött általában van valamiféle érzelem, ami úgy gondolom nem illendő exek között. (2-es voltam.)

2020. dec. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok felháborodva, csak meglepett.

Nem haragban váltunk el, néha még beszéltünk néhány szót azóta, de egyikőnk sem zaklatta a másikat.

Azt meg, hogy milyen gyakran nézgettem.. Hát azt ő nem tudhatja.

2020. dec. 13. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!