Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltott le az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le az exem?

Figyelt kérdés

Nagyjából békében váltunk el. Nem kerestük egymást mostanában, ő már mással van.

Nem értem, miért tiltott le? Hiszen eddig sem ment a "zaklatás" egyik oldalról sem. Azt is tudtam, hogy van már valakije. Akkor mégis mire jó a tiltogatás? :D


2020. dec. 13. 10:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj mas novel/ferfival, ne az EXeden agyalj.
2020. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nézegetted,azért is derült ki számodra,hogy letiltott. De tényleg...miért foglalkoztat ez?
2020. dec. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem akar véletlenül sem kontaktban lenni veled, sem hogy szem előtt legyél. A múltja vagy és ezzel kivesz a képből.


Viszont nem egyszer megtörténik, hogy az új kapcsolat hamar véget ér és visszatáncikál az exhez mintha mi sem történt volna, szóval lehet még reménykedni a szánalomfalatokért, nem kell aggódni.

2020. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igazából nem vágyom a "szánalomfalatokra", ahogy arra sem, hogy szétmenjenek. Mi nem egy irányba fejlődtünk, meg is romlott elég szépen a kapcsolatunk. Így hát ha mással boldog, akkor örülök neki.

Én csak azt nem értem az ilyen esetekben, hogy oké, hogy az ex az a múlt, meg hogyha nem lenne a közösségi oldalak tömkelege, akkor sem látnám. Oké, de már ilyen világot élünk, és nem törlök ki minden ismerősömet, végképp nem tiltok le senkit, ha már nem olyan szoros a viszonyunk, mint régen. Így azért kicsit rosszul esik, mert nem ezen múlik szerintem ez a dolog. Az ex az a múlt, de nem lehet kitörölni az együtt töltött éveket és szerintem nem is kell. Akkor egy ilyen lépésre mi szükség van? Ne legyek szem előtt? Engem sem zavart, hogy ott van, akkor én miért zavarok? Nem tettem semmi rosszat. :D

Na mindegy, igazatok van, felesleges pörögni a témán. Ki így csinálja, ki úgy.

2020. dec. 13. 22:03
 15/15 anonim ***** válasza:
43%

A facebook nem egyenlő az együtt töltött évek emlékével. Szerintem neked sem megy könnyen a csajozás. Tallonban ott az ex a facen, ha neki sem menne könnyen akkor újra összejöhettek és bevághatnád neki a lompost. Gondoltad, viszont arra em gondoltál, hogy mi van ha neki könnyebb a továbblépés és az új kapcsolat kialakítása is. Nőből van.

Ha gondolod drámáz tovább, de nem sok értelme van.

2020. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!