Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek teljesen belezúgni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek teljesen belezúgni egy férfiba, akit alig ismerek. Éjjel nappal rá gondolok,róla fantáziálok pedig tudom, hogy úgysem lehet ebből semmi. És hiába döntöm el, hogy na mostantól leszarom, mert utána amint meglátom őt újra ugyanúgy érzek..?

Figyelt kérdés

Hogyan vessek ennek véget?

Tudom, hogy hülyeség, és nem is szerelem, hanem csak nagyon erős vonzalom. Tini koromban éltem meg ilyeneket, de már 30 vagyok. Mostanában nem is volt ilyen. De elkezdedtem új helyen melózni, és szépen lassan felfigyeltem rá, de őt majdnem biztos hogy hidegen hagyom (az elején volt ilyen nézegetés részéről, gondolom csak mert új voltam). Ráadásul más élethelxzetünk, korunk, mentalitásunk


2020. dec. 13. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudtam én!
2020. dec. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tényleg? 😊
2020. dec. 13. 22:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezd el vele ismerkedni, hátha rögtön kiábrándulsz.


Te nem belé vagy szerelmes, hanem a szerelembe, csak valamiért pont rávetíted.

2020. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szabad vagy?

És ő?

Beszélgessetek, hátha rájössz, hogy ő is csak egy átlagos ember.

2020. dec. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tényleg drága!

Én is csak rád gondolok....

2020. dec. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!