Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Udvarias volt és nem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Udvarias volt és nem lesz semmi belőle?

Figyelt kérdés

Ma leszólítottam egy lányt, aki megtetszett. Nagyon boldog volt, valós mosoly volt az arcán, tehát jól esett neki, ebben biztos vagyok.

Elérhetőséget kaptam tőle, facebookot, elmondta, hogy milyen a profilkép, hogy megtaláljam stb. Bejelöltem, erre viszont nem érkezett reakció. (Azóta 7óra telt el kb, 19:00ig melózott) írni nem írtam csak jelöltem, érdemes volna írnom neki?

Mennyi idő után érdemes "elengedni" a dolgot és elfelejteni?


2020. dec. 13. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha szeretnél tőle folytatást, akkor illene írnod is.
2020. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy 7-ig dolgozott, de miért gondolod, hogy más dolga nem is lehet,

mint hogy a postáját figyelje?

Nem értem ezt a gondolkodást, hogy azért, mert te ráérsz csetelni,

levelezni, azt hiszed, hogy másnak sincs jobb és fontosabb dolga.

Karácsony előtt vagyunk, jövő hét az utolsó hét, ezer elintéznivalóval.

Meg hát lehet, hogy normális átlagélete van, nem a neten éli.

2020. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Korosztályomban lévőknek ki sem lehet szakítani a telefonjukat a kezükből, munka közben sem.
2020. dec. 13. 21:39
 4/12 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vitatom, javarészt igazad van.
2020. dec. 13. 21:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha bejelölsz vkit, arra mit kéne reagálni azon kívül, hogy elfogadja a jelölést?
2020. dec. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Te nyitottál felé, elsődlegesen te akarsz tőle valamit. Nyomulósabb legyél, megadta mindenét. Ne bénázd el a félénkséged miatt.
2020. dec. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Írjál is neki, ne csak jelölgesd.
2020. dec. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Neked kell írni bástya.
2020. dec. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Írtam neki, reménykedem a reakcióban, elképesztően ragyogtak a szemei miután odamentem hozzá, nagyon jó volt ezt látni és érezni, szóval, remélem lesz folytatása.
2020. dec. 14. 06:09
 10/12 A kérdező kommentje:

Érkezett reakció, elsőként az, hogy úgy gondolja, hogy Ő idősebb tőlem,1évvel valóban. Ezután a másik indok, hogy most szakítottak vele.

Tényleg nem értem, mert annyira csodálatosan érezte magát és valóban adott elérhetőséget is. A pupilája tág volt és még számos egyéb jel a vonzalomra. Nem értem😬

2020. dec. 14. 06:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!