Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüljek egy ,olyannak,akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüljek egy ,olyannak,akinek van az előző kapcsolatából gyereke?

Figyelt kérdés
Együttvagyunk hároméve,és sürgeti a dolgot mert kapnánk ugye pénzt ha összeházasodunk,és öt éven belül gyereket vállalunk.De a pénzért nem akarok szülni,plusz nem ez volt az álmom,hogy egy apukának szüljek,hanem egy olyannak akivel ténylegesen egy család lennénk.Önző lennék ezért?

2020. dec. 14. 08:47
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
77%

"és sürgeti a dolgot mert kapnánk ugye pénzt ha összeházasodunk,és öt éven belül gyereket vállalunk"


kiváló érv a gyerekvállalás mellett...


(annyi matekot azért elvégeznétek, hogy azt a pénzt, amit a gyerekért kaptok, elosztjátok 216-al? Mert minimum ennyi hónapig fogjátok a gyereket nevelni 18 éves koráig, szóval az a hatalmas összeg havi bontásban egésze picike lesz, még ha a 10 milliós babavárót is számoljuk, alig havi 46 ezer forint... Tudod, az mire elég?

2020. dec. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
94%
De miért jöttél össze vele, ha neked alapból ez, hogy gyereke van, már nem igazán fér bele?
2020. dec. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Nem voltam még apukával kapcsolatban,és nem tudtam,hogy mivel jár.
2020. dec. 14. 11:45
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Mostmár tudod.

Itt az ideje eldönteni, hogy ez neked belefér e vagy sem

2020. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján gondolom még nagyon fiatal vagy, az pedig jó dolog, hogy nem hagyod magad befolyásolni. Viszont nem értem miért vagy még vele, ha neked nem felel meg, hogy neki már van gyereke. Én sem voltam még gyerekes pasival és rengeteg más nő sem, de próba nélkül is tudom magamról, hogy nem érezném jól magam egy ilyen kapcsolatban. Miért pazarolod az ő idejét is és a sajátodat is?
2020. dec. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Köszi a választ, 12# vagyok.

Szerintem 2 dolgot tehetsz. Vagy minél hamarabb elfogadod, hogy van gyereke, vagy szakítasz hamarosan. Igazából az a rossz ebben, hogy nincs jó döntés. Két nehéz döntés közül kell választanod.

Nyilván szereted, ha 3 éve együtt vagytok, ezért gondolom nem lenne könnyű otthagyni gyerek miatt. Viszont, hogy van mástól gyereke így teljesen jogosak az aggályaid, meg a beszélgetésetek sem volt túl romantikus erről a leírás alapján. De teljesen megértem a nézeted, én 32 vagyok és volt lehetőségem ismerkedni néhány fiatal, egyedülálló anyukával. Nekem is hasonló a nézetem, illetve nem biztos, hogy eltudnám fogadni már a kapcsolat elejétől, hogy mindig lesz/van nálam fontosabb az életében, aki nem az én gyerekem. Persze saját gyereknél ez normális. Ez lehet önzőség vagy jellemhiba, de ez van.

2020. dec. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
28%

Áruld mar el,hogy akkor mi a francot akarsz?

Mert ha jol értem,te egyáltalan nem tervezel gyereket vele,se most,se később.

Akkor minek rabolod az idejét 3 éve a másiknak? Ne nekünk mondd ezeket,hanem a tarsadnak.

Kereshetne mást helyetted,aki benne van.Es te is valakit,aki nem akar gyereket így.

Vagy talán jól jön egy kis plussztámogatás tőle,es csak arra tartottad?

2020. dec. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Támogatás?Engem senki nem tart el tévedésben élsz.
2020. dec. 14. 16:37
 19/39 A kérdező kommentje:
Kered mást aki szül neki a pénzért ugye.Minden nő vágya ez.
2020. dec. 14. 16:38
 20/39 anonim ***** válasza:
0%

Nem azon van a lényeg.Hanem azon,hogy három év elment.

Képzeld vannak,akik terveznek,és igen,ha gyereket vállalnak,miért ne használnák fel azt az összeget,ha jár?

Ez nem jelenti azt,hogy csupán a pénzért teszik,hanem azt,hogy hosszútávra gondolkodnak.Közösen.Bíznak a masikban.Es megragadják a lehetőségeket.

De neked nem ezzel van gondod,hanem hogy van egy gyereke.Hát kerlekszépen,akkor nem kell összejönni olyannal,akit nem fogadsz el ez miatt.Legalabbis nem három év után kell vergődni azon,hogy netalán a masik bízott benned annyira ,hogy veled képzelte el a jövőt.

2020. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!