Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüljek egy ,olyannak,akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüljek egy ,olyannak,akinek van az előző kapcsolatából gyereke?

Figyelt kérdés
Együttvagyunk hároméve,és sürgeti a dolgot mert kapnánk ugye pénzt ha összeházasodunk,és öt éven belül gyereket vállalunk.De a pénzért nem akarok szülni,plusz nem ez volt az álmom,hogy egy apukának szüljek,hanem egy olyannak akivel ténylegesen egy család lennénk.Önző lennék ezért?

2020. dec. 14. 08:47
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
26%

Még ami lemaradt!Nehogy félreértsük egymást!Nem a szülés mellet irtam ezeket!Nem! Nehogy szüljél!

Ilyen hozzáállással még véletlenül sem!

De legyen annyi benned,hogy a partnerednek nem rabolod az idejét tovább,ha neki ez egyik életcélja.

2020. dec. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Az a 3 év mondjuk a kérdező életéből is elment, mondhatnánk, hogy a pasi jól becsalizta aztán feldobta hogy jó lenne a pénz ugyan szüljön már neki egy gyereket ő is... de persze, csak a nő húzhatta a pasi idejét 😂
2020. dec. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
20%

Hát biztos életszerű.A csávó,három évig hallgatott,mint a hal.Nem is akart gyereket.Hanem tegnap reggel felébredt,és ki.aszásból arra jutott,hogy házat,lakást szeretne azzal,akivel eddig élt.Ehhez fel akarja használni azt a "rengeteg" támogatást,amit a gyerek után kapnának,hogy utánna elhaggya a nőt,és 18 évig fizessen gyerektartást.Mert nyilván nem is kell neki a gyerek,csak a pénz.

Nyilván.

Ja,..nem!

2020. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Hát én pl. így jártam. 23...
2020. dec. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Mármint,hogy jártál?
2020. dec. 14. 22:56
 26/39 anonim ***** válasza:
47%

Megértelek teljesen. Én is egy olyan pasival vagyok, akinek van gyereke. A gyakorlatban teljesen más ez, mint ahogy elképzeltem, hogy milyen is lesz...

Én sem merek szülni neki, ha egyszer szülök, akkor saját családot szeretnék, nem pedig osztozkodni egy másik családdal az apukán...

2020. dec. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Pontosan,aki nem is a te gyereked.Pluszban azért az ember örül,ha van egy normális családja,ahol a normális klasszikus családmodell van és nem innen-onnan van gyerek.
2020. dec. 16. 15:21
 28/39 anonim ***** válasza:
26-27# Akkor meg kell hozni a nehéz döntéseket. Sajnos így csak a saját és a másik idejét is csak vesztegetitek.
2020. dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

#27

De ha ezt gondolod, akkor tényleg miért rabolod az idejét 3 éve?

2020. dec. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
Én akartam szakítani,ő mondta,mindig hogy ne szakítsunk,minden más lesz.Többször is akartam szakítani vele.
2020. dec. 16. 17:29
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!