Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüljek egy ,olyannak,akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüljek egy ,olyannak,akinek van az előző kapcsolatából gyereke?

Figyelt kérdés
Együttvagyunk hároméve,és sürgeti a dolgot mert kapnánk ugye pénzt ha összeházasodunk,és öt éven belül gyereket vállalunk.De a pénzért nem akarok szülni,plusz nem ez volt az álmom,hogy egy apukának szüljek,hanem egy olyannak akivel ténylegesen egy család lennénk.Önző lennék ezért?

2020. dec. 14. 08:47
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
A gyerekekhez való hozzáállásom is miatta változott meg.Nem vagyok gyerekmániás és az az isten a szent és az ilyen embereket sem szeretem.
2020. dec. 16. 17:39
 32/39 anonim ***** válasza:

Ne szülj "olyannak", másmilyen nem se.

Akkor szülj, ha babát szeretnél.

2020. dec. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
Szerettem volna babát,mindaddig míg össze nem jöttem egy ilyennel,aki sztárolja a gyerekét.És igen családot szeretnék,amiben hárman vagyunk,nem többen.
2020. dec. 17. 07:10
 34/39 anonim ***** válasza:
0%

Vagy szereted, vagy nem.

Számos mozaikcsalád létezik, békében, normálisan élnek testvérek, féltestvérek, papa új felesége, mama új férje.

Ha pedig racionálisan arra hivatkozik a párod, hogy mivel

a családtámogatási rendszer kiemelten támogatja a lakásvásárlást,

akkor az a tény maga. Nem azért akar gyereket, mert

támogatást kap. Azért, mert szeret, és veled új családot akar alapítani.


Ha téged zavarnak a gyerekei, akkor szakíts, mert nem te vagy

a hozzávaló nő.

2020. dec. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Voith Ági és Bodrogi Gyula színművészek:


"Szerintem az intelligencia mindennek a kulcsa, a boldog életnek is. Minket egy életre összeköt Gyulával a közös fiunk, az unokáink, és mindenki jóban van mindenkivel. A párom, Döme Zsolt kifejezetten jó barátságot ápol Gyulával, én is az ő párjával, Angélával. Nálunk valahogy ez a természetes – mesélte a 76 éves színésznő, a Borsnak.

Nem csak látom, borzasztóan sajnálom is, hogy az emberek, akiket sok közös és jó élmény köt össze, egyszer csak elfordulnak egymástól. Azt gondolom, talán közöttük nem is volt soha igazi, mély kapcsolat. Ha az lett volna, azt nem tudnák csak úgy eldobni. Kár, hogy mi vagyunk a ritka példa, és nem az ellenkezője a ritka. De ehhez persze sok minden kell. Ahogy Ági is mondja, legfőképpen intelligencia, és szeretet, belátás, elfogadás, na és egy jó adag szerencse is... Szerencsésnek tartom magam, hogy egy olyan embert találtam Ágiban, akivel a barátságot meg lehetett tartani, még ha a házasságunk ki is hűlt. S persze, hogy találtunk két olyan embert magunk mellé, akik ugyanúgy gondolkodnak, mint mi, és ezt a harmóniát fenn lehet tartani velük. Én, ha lehetne, mindenkinek ilyen életet kívánnék."


Hozzáteszem, a feleségek/férjek egymás előző házasságából született gyerekeit is képesek megszeretni, és örülnek, hogy a sajátjuknak

vannak testvérei.


Ez személyiség, alkat kérdése.


Aki alkalmatlan az ne is vágjon bele. Viszont ne rabolja a másik

életéből az időt. Lépjen ki.

2020. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
45%

33/ Kérdező!


Minden normális ember "sztárolja" a gyerekét, magyarul számára ők az "égen a csillag".


A közös gyereketek is az lenne.


Te eleve féltékeny vagy a gyerekeire, akik úgy hozzátartoznak, mint a keze-lába. Belőle vannak. A párod normális apuka.


Amikor őt választottad, akkor tudtad, hogy ez így van és ez megváltoztathatatlan.


Én az ilyen apával szívesen vállalnék közös gyermeket, mert

ugyanazt a ragaszkodást kapná, mint a már meglévő gyerekei.


Nyilván tudva-tudat alatt elvárnád, hogy szakadjon el tőlük.

Nem fog. Nem a gyerekeitől vált el, hanem az anyjuktól.


Te nem vagy alkalmas az ilyen kapcsolatra.

Ez intellektuális, alkati kérdés.

Keress más párt magadnak. Széles a világ.

2020. dec. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nem normális,ha valaki a gyerekét tökéletesnek tartja.Nekem elismerték a hibáimat és nem kényeztettek agyon.Az olyan gyerekekből lesznek a ki ha én nem felnőttek,akik mindent megkapnak ezt szokják meg,semmiért nem kell megküzdeniük.Azok nem tudják mi az élet.
2020. dec. 18. 07:49
 38/39 A kérdező kommentje:
Amúgy elvagyok a gyerekével foglalkozom is vele,de semmiért nem szólok rá mert az ő gyereke,én nem vagyok senkije,hogy jogom legyek akármiért a legkisebb dologért is szólni.
2020. dec. 18. 07:52
 39/39 A kérdező kommentje:
És nem nem mindenki sztárolja a gyerekét,lehet normálisan nevelni egy olyan gyereket aki látja a saját hibáit és nem képzeli magát tökéletesnek.
2020. dec. 18. 07:53
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!