Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek feleségemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek feleségemnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Max 10 ezerben egyeztünk meg.

Én ezekre gondoltam:

- digitális képkeret

- lézeres szőrtelenítő (ez kb 65 ezer ft lenne)


Egyéb ötlet?


Én 26F ő 21L


2020. dec. 14. 17:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

Mondjuk akkor, azt hiszem a lezeres szortelenito kiesett...

Egyebkent sem veszunk olyat ajandekba, ami valojaban a mi erdekunket szolgalja...


Amugy meg ekszer, csoki, stb

2020. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Ha már elvetted feleségül akkor csak van róla fogalmad, hogy miket szeret és mire van szüksége..
2020. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Mindene megvan, a szőrtelenítőnek örülne de valamelyik nap lebasztam mert 60 ezres ajándékot rendelt nekem, végül visszamondta a rendelést. Szóval én se vehetek neki drágát
2020. dec. 14. 17:46
 4/19 anonim ***** válasza:
90%

A te feleséged basszus, és mi tudjuk?

De tessék itt egy lista arról hogy én, szintén nő mit szeretnék karácsonyra:

Könyv (Az élet álom)

Cukrászkellék, pl hosszú spatula

Zsebsárkány

Fehérnemű

Masszázs egy szalonban

Netflix előfizetés

Meleg pizsama

Parfüm

Paróka

10 kg savanyú gumicukor

Cukorhőmérő

Nagy határidőnapló

2020. dec. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk vicces h igazabol mindketten 60 korul vennetek ajandekot, de megallapodtatok 10ben. Igy a vegen 2en egyutt elvertek 20K-t vmi tok felesleges dologra, ahelyett hogy 120bol mindenki orulne...


Full racionalis. Akkor mar inkabb ne vegyetek semmit.

2020. dec. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%
A digitális képkeretet felejtsd el. AZt 15 éve volt szokás venni a nagymamának.
2020. dec. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
5%

Egy normális férj legalább egy Mini One vásárol vagy egy szép órát ami Cartier/Chopard/Omega/Tudor vagy Rolex.

10 ezerből mit kapsz ma komolyan? Egy rúzst?

2020. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6%
#7 Ruzst? Meg vagy te huzatva, ezek a mai muffok tobbet koltenek kozmetikai termekekre havonta, mint a ferfiak a kocsijukra.
2020. dec. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeret csinálni?

Nekem mondjuk nagy öröm lenne többféle fonal, mert szeretek kötni. Bármilyen dekoráció a lakásba, persze az én ízlésemben. A kedvenc parfümöm, és csak és kizárólag az az egyfajta. Egy pár új ezüst fülbevaló. Egy új ékszeres doboz. Fűszertartó polc. Könyvek, könyvek és könyvek. Mondjuk velem szerencsések a rokonok, mert én nagyon szeretem a pizsamákat, és karácsonykor az mindig sláger.

De azt honnan tudjuk, hogy a te feleséged minek örül? Lehet, hogy oda és vissza lenne ő is egy pizsamaoveráltól, de lehet, hogy azzal együtt vág ki.

2020. dec. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

Én élményt vennék, baltadobálást vagy tankvezetést vagy íjászkodást.

Az erősíti a kapcsolatot is, míg egy tárgy csak “van”.

2020. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!