Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek feleségemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek feleségemnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Max 10 ezerben egyeztünk meg.

Én ezekre gondoltam:

- digitális képkeret

- lézeres szőrtelenítő (ez kb 65 ezer ft lenne)


Egyéb ötlet?


Én 26F ő 21L


2020. dec. 14. 17:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Minden évben drága ajándékot veszünk, le akarunk erről szokni:) eddig ezeket vettem neki: nyaklánc, elegáns óra, telefon, laptop...


Esetleg szexi fehérnemű? Telefonról irányítható mini vibrátor? Vagy gáz lenne ilyen témájut adni karácsonyra?

2020. dec. 14. 18:02
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szülei előtt bontja ki, szerinted mennyire lesz kiakadva? 😂

Ha kettesben ünnepeltek, akkor okés.

Egyébként nyitott a szexjátékokra?

2020. dec. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Igen, ilyen telefonról vezérelhetőre nyitott lenne de család előtt szoktunk ajándékozni :D akkor meg kéne egy másik alibi ajándék is
2020. dec. 14. 18:09
 14/19 anonim ***** válasza:
88%

Mindkét ötletedet felejtsd el. A digitális képkeret évekkel ezelőtt is béna volt, a szőrtelenítő meg.. uhhh ne már! Tipikusan gáz ajándék még akkor is ha örülne neki.

Ahogy írjáik, ha annyira nem ismered és nem tudod mit kéne ajándékozni, válassz ezek közül: parfüm, wellness / masszázs utalvány (vagy esetleg valami kombinált egy szépségszalonba), esetleg könyv. Így látatlanban nem tudjuk megmondani, minek örülne. Neked kellene ismerned.

Amiket eddig én kaptam a férjemtől:

- Színválotós hangulatlámpa (amikor összejöttünk megtetszett az övé így nekem is vett)

- Az egyik kedvenc együttesem akkor megjelent albuma

- Sporttáska (akkor kezdtem edzésre járni)

- Tablet (elromlott a régi)

- Kabát (kifejezetten azt kértem, ki is választottam)

2020. dec. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt a "neked kellene ismerned" dumát tök felesleges beleírni a válaszba.
2020. dec. 14. 19:14
 16/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezek mind vannak neki már de azért köszi :( még mindig nem tudom mit vegyek
2020. dec. 14. 19:15
 17/19 anonim ***** válasza:
69%

Én ezeknek szoktam örülni:


Márkás sminkcuccok

Ékszer

Ruha

Cipő

Táska

Parfüm

Masszázsszalonba kupon


Olcsó gagyit semmiképp se vegyél neki, ezért az ékszer (hacsaknem szereti a bizsut), táska, cipő, parfüm kiesett, viszont a többi jó lehet, ruhából is találni szerintem jókat 10.000 környékén, ha nem a drágább márkákat nézed.

2020. dec. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Parfüm

Smink

Valami egyedi de nem drága ékszer (pl lehet kézműves oldalon rendelni személyreszabott ezüst medált de ezzel már úgyis el vagy késve)

Élmény pl táskakészítő workshop (pénztárcakészítő kijön belőle)

Több kisebb ajándék pl ha szereti a gyertyákat yankee candle, ha szereti a szép papír írószer paperblanks hatàridőnapló

Én nőként kozmetikumoknak örülnék, de erről van listàm, egy cuki pizsiszettnek, egy spanyol nyelvtanfolyamnak (mondjuk pàr hónap múlvàra), masszàzskuponnak (pàr hónap múlvàra), parfümnek, egy különlegesebb virágnak (pl orchidea, bonsai)

2020. dec. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

12-es!Én pontosan így jártam, ahogy leírtad, pedig a párom mondta, hogy várjak az ajándékom kibontásával. Hirtelen így próbáltam menteni a helyzetet, mikor megláttam a csiklóizgatót:

- óóó de jó, egy nyakmasszírozó!

Mire anyám :

- te kit akarsz hülyének nézni?

Aztán mindenki jót nevetett (a páromon kívül).

2020. dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!