Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a feleségemnek...

Mit vegyek a feleségemnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Igazából mindene megvan, ezért olyan nehéz. Nem szeretnék konyhai dolgokat, annál személyesebbre gondoltam. Az elmúlt 2 évben kapott fülbevalót, nyakláncot, telefont. Karórát nem hord.

2014. dec. 8. 17:27
 1/6 anonim válasza:
100%
Én fülbevalónak, nyakláncnak akkor is örülnék ha tele lenne velük tömve a fiókom. Esetleg még csoki mellé. Vagy nézd meg hogy milyen fajta könyveket olvas, miket szeret.
2014. dec. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

23L vagyok


1. Kommentelő voltam

2014. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Talán.....egy könyvet vagy egy szép sálat.Szerintem bárminek örülne,amit tőled kap.
2014. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Vegyél neki vásárlási utalványt a kedvenc boltjába,vagy ékszerüzletébe, 1. mi nők általában imádunk vásárolni 2. ezzel biztos nem lősz mellé 3. hasznos is

Legtöbb üzletbe nem egy sima kártya, rá van írva hogy pl boldog karácsonyt úgy néz ki mint egy szép bankkártya, és te töltesz rá összeget amit le tud vásárolni. Mellé raksz egy képeslapot valami személyes szöveggel.

2014. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézegetett vagy mutatott mostanában ruhadarabokat, amik tetszenek neki? Az én férjem mindig észreveszi, mit nézek meg a boltban :) Ha a méret nem passzol, vagy mégsem jó valamiért a ruha, úgy is vissza lehet váltani, kicseréltetni ill. levásárolni az árát.


Aminek én nőként még mindig örülni tudok, akkor is, ha gyűjtemény van belőle: parfüm, szépségápolási termék (ebből talán az utalvány a jobb), bármilyen ékszer, ruha, cipő.


Ami inkább személyiségfüggő: nagyon szeretem a klasszikus szépirodalmat, így a könyvek, verseskötetek is mindig telitalálatok. A feleségednek is biztos vannak ilyen dolgai. Pl. szeret ilyen vagy olyan könyveket, filmeket, érdekli ez vagy az, és ezzel kapcs. kiállítás, stb.?


Ami még szintén mindig telitalálat az egyszerűen egy wellness hétvége közösen, masszázsutalvány vagy hasonlók.

2014. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem, ezek alapján könnyebb lesz a döntés.
2014. dec. 8. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!