Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedhet mostanság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedhet mostanság ilyen furcsán, hogy próbálom kimutatni az érzéseim iránta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy haverom, csak ilyen barátság extrákkal történetnek indult. De mindig is voltak fura dolgai, pl sokszor kinyalt, és sosem hagyta viszonozni. Féltékenykedett, pedig megbeszéltük hogy lehet mellette randizni. Mikor romantikus filmet néztünk együtt mindig átkarolt és végül összebújtunk, ezt is furcsának találtam, viszont jól esett. Mostanában elkezdtem azt érezni hogy de jó lenne minden napot együtt tölteni, nem randizni többet hanem együtt lenni. Próbálok vele érzékibb kapcsolatot kialakítani, szemkontaktust tartani, de mindig zavartan elpillant mintha rosszul esne neki hogy nézem vagy nem is tudom. Mikor óvatosan megsimítom a karját, vagy megfogom a kezét menekül a helyzetből. Feláll, keres valami dolgot, vagy csak elmegy “mosdóba”, meg ilyesmik. Tudom nagyon fura kérdés de szerintetek mi lehet ez? Én 22 vagyok ő 24!

2020. dec. 15. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Eddig azt érezte, hogy szexnél többre nincs esélye. Most úgy érzi, hogy csak játékból hitegetnéd.

Amúgy egyszerűen hozd fel a témát. Mondjuk, amikor lovaglás után rádőlsz, mondd, hogy ezt eltudnád képzelni csak vele ezentúl. Aztán vagy veszi a célzást, vagy nem.

2020. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szexeletünk, az orális szex volt a max, mondjuk úgy hogy csak petting volt, de az sem az igazi, mert nem hagyta hogy én izgassam őt, egyáltalán nem!
2020. dec. 15. 23:33
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
egyértelmű, többet akar. ugyanazt akarjátok, szedd össze magad és mond meg neki, hogy te is.
2020. dec. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Összevissza beszélsz, tapasztalat híján a buta fantáziádat

tornáztatod.

2020. dec. 16. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!