Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Dubai-os lányok miután felhagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dubai-os lányok miután felhagytatok a kinti munkátokkal sikerült teljesen normális életet kezdenetek itthon?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy férjhez mentetek, de nem a pénz miatt, hanem szerelemből.

Szültetek gyereket és normális visszafogott életet éltek mindenféle feltűnősködés nélkül.


Vagy ilyen nem létezik?

Mindenki megmarad utána érdeknek , önzőnek?



2020. dec. 16. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted gyakoriznak az ex-dubajkák?
2020. dec. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Nem dubaios lanyok sem szerelembol hazasodnak, hanem erdekbol...
2020. dec. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező várta, hogy megjelenjenek válaszolni az ex-dubájozós csajok, ő meg priviben rájuk írhasson.

Eddig nem jött be, úgy látom. :-)))

2020. dec. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó ha így is lenne simán le tudnak tiltani ha akarnak 😉
2020. dec. 16. 12:26
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Az egyik ismerősöm volt dubajozni. Nem csinálta sokáig, talán jó, ha fél évet kint volt.

Hazajött, megnyitotta a saját kozmetikai szalonját és férjhez ment egy átlagos sráchoz.

Nem száz százalék, hogy szexmunkásként dolgozott, de egy igen dekoratív hölgyről van szó, akinek se végzettsége se nyelvtudása és állítólag gyerekanimátorként dolgozott egy szállodában (de ezt senki se hiszi el neki). Szóval lehet, hogy szimplán csak mosogatott.

2020. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

Fognak egy palimadarat, aztán elvetetik magukat feleségül, szülnek egy-két gyereket😃

Aztán megjelenik a napiszaron a teljes portfóliójuk😄

2020. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Fú, nézem, már 5 válasz érkezettt ide, de iuntenzívek itt a dubaji lányok!
2020. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Én ilyen életmód nélkül is "érdek" meg "önző" vagyok...
2020. dec. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én dubajos nő vagyok. Most itthon prostiskodok jó pénzért. Mindenféle perverziónak eleget teszek és szép a testem. Így dől a lé.
2023. jún. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mi meg elhisszuk neked 🙂
2023. jún. 12. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!