Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális ha néha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ha néha így érzek?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem hogy elfáradtam. Jó lenne elmenni a világ elől ahol nincs senki csak önmagam. Egy kicsit ki kapcsolni az agyam , félre tenni a próblémákat. Pozitív és mosolygos embernek tartom magam. Nem szoktam idegeskedni, rágni magam dolgokon. Vannak céljaim, terveim szépen lassan de sikerül megvalósítanom őket. De van egy végső célóm amit nem biztos hogy elfogok érni, vagyis inkább kétségeim vannak mert tudom hogy nagyon messze van és még sehol sem tartok. Van egy párkapcsolatom boldog vagyok. De van hogy eltünödőm hogy vajon ő lehet nekem az igazi? Küzdök nap mint nap hogy olyan körülményeket tudja biztosítani a páromnak illetve majd a gyerekeimnek amit én gyerekként nem kaptam meg. Mind anyagilag mint szeretetben. De nem tudom hogy sikerülni fog-e.
2020. dec. 2. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Én is szoktam így érezni, főleg télen, mikor nem érzem a nap melegét. Szezonális depressziónak nevezik.
2020. dec. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!