Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire elfogadható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire elfogadható, ha 30 évesen sokszor még a gimis ruháimat hordom?

Figyelt kérdés

Jó minőségűek, és jók rám. Gimiben sokat sportoltam/kondiztam. 178 cm-hez voltam 85-90 kg. Mint egy amerikai focista kb.


Azóta gluténérzékennyé váltam és az étrendváltás miatt lefogytam 73-74kg-ra. Szálkásabb vagyok.


A ruhák jók rám, jó minőségűek és nem akarom kidobni őket, nagyon sok van. Van amelyik lóg, mert XL-ból átmentem kb L-M-be méretben.


Tehát ilyen 2005-2010. közötti farmereket, pólókat, pulcsikat képzeljetek el. Persze vannak újak, de olyan 80-20% az arány. 30f



2020. dec. 17. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Én 50 évesen az ovisat.
2020. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az is egyedi stílus lehet.
2020. dec. 17. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Kevés ember fog megszólni, ha nem az aktuális divatnak megfelelő fazon van rajtad, viszont a méretbeli különbség baj. Ami lóg rajtad, azt varrasd át vagy tedd el, mert így nem hordhatod.
2020. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha jól áll és normálisan nézel ki, semmi problémát nem látok vele. Nekem például van olyan farmerom, amit 14 éves korom óta hordok, mert ugyanúgy jó rám.

24/L

2020. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Én azt gondolom, ha jól állnak, ha jó minőségűek, nem úgy nézel ki bennük, mint valami trottyos, akkor nem gáz. Én anyámnak egy 20 éves felsőjét is hordom, baromi szép, elegáns, nem kopott, imádom, sokkal jobb, mint az a rengeteg fast fashion vacak, amit kapni lehet, és egy mosástól már szétjön.
2020. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
40 évesen is hordom a gimis fekete szoknyámat, ugyanaz a méretem.
2020. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A méretprobléma az lehet probléma. Ha csak egy icipicit nagyobb, az nem baj, de ha szó szerint lóg mint tehénen a gatya, az gáz.
2020. dec. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A túlméretezett ruhák igénytelen hatást tudnak kelteni. Már pedig XL-es méret egy M-esen már ez a kategória.
2020. dec. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, senki nem tudja, hogy gimisként is hordtad. Én a nagymamám régi ruhái között találtam olyanokat, amik most újra divatosak.
2020. dec. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!