Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Be lehet kattanni, a szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be lehet kattanni, a szerelmi bánatba?

Figyelt kérdés

Mit kell tenni, hogy ne így legyen.


Az én problémám az, hogy sosem mondtam el valakinek, hogy szeretem....és azon pörög az agyam, "hogy mi lett volna ha".


Ez vicc, de megélni borzalmas.


2020. dec. 18. 07:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Időt nem is merek mondani, hogy mennyi ideje megy ez..
2020. dec. 18. 07:42
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ideje merészebbnek lenni, még ha néha koppanással is jár...
2020. dec. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeruen tudatositani kell magadba, hogy nincs mi lett volna, ha...

Mert okkal nem vagytok egyutt.

En a napokban szakitottam a parommal, hat kb. ilyen kozos megegyezes alapon, azt hittem o lesz a minden, hogy majd eljegyez, szulok neki gyerekeket, mert egyszeruen soha senkivel nem volt ennyire jo, nagyon szerettuk egymast.


El kell fogadnom, hogy nincs mi lett volna ha (pedig enis allandoan ezen kattogok), szeresd magad es ne altasd f@szsagokkal az agyad.

Foglalkozz magaddal, legyel szigoru, ha eszedbe jut legyen valami kulcs arra hogy eltereld a gondolataid, hidd el, idovel biztosan jobb lesz, csak akarni kell.


Ha nem akarod, maradni fog ez az allapot, ez altalaban mindennel igy van.

Beszelj rola, akar pszcihologussal, ha ugy erzed segitene.


Mondanam, hogy kapcsolodj ki, de ebben a covid helyzetben, gondolhatod nekem is milyen feldolgozni egy szakitast maganyosan..😃

2020. dec. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki nagyon akar, az bele tud kattanni. Nem ezzel kell egész nap foglalkozni, és nem kell ennyire ráfeszülni. Mindenkit ér csalódás, ez is az emberi élet része. Követünk el hibákat, ez is. Senki sem tökéletes.
2020. dec. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld lekötni magad. Intenzív testedzés, izgalmas filmek, tanulás.

Próbálj meg valami új dolgot megtanulni, ami nagy koncentrációt igényel. Pl fafaragás, menő séfes késtechnika, fazekasság, tánc, stb...

2020. dec. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Én például másfél évet pazaroltam el azzal, hogy "mi lenne ha", "mi lett volna ha" és egy időben teljesen belebolondultam. Hidd el, jobb ha megbeszéled vele, ha jól sül el megnyugszol, ha rosszul akkor meg itt az idő elengedni.
2020. dec. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Gondolom ez volt az első nagy plátói szerelem...

Mi lett volna ha? Megmondom, semmi! Szerelmi vallomással kezdeni a legnagyobb hülyeség. Majd amikor 1-2 hónapja jártok, akkor lehet ilyet mondani, addig visszataszító, sőt, ijesztő megnyilvánulás.

Mégis mibe vagy szerelmes, ha még csak nem is ismered őt igazán? A külsejébe, semmi másba.


Néz szembe a tényekkel. Tudatosítsd, hogy ez csak egy fellángolás volt, nem igaz szerelem. Vedd észre, hogy körül vagy véve lehetőségekkel és kezdjél mások felé nyitni.

2020. dec. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond hát el neki. Ha nem is így ezzel az egy szóval, de egyértelműen, félreérthetetlenül írd körül.
2020. dec. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És ő szeret téged? Azért valami előzmény csak van...
2020. dec. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Egyoldalú.


Egyszer "véletlenül" meghallottam, hogy nem vagyok az esete, a barátaival kiröhögött.


De azt vettem a fejembe, hogy lehet ő szeret, csak a barátai előtt szégyell.

2020. dec. 18. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!