Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a férfiról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a férfiról?

Figyelt kérdés

Amit tudni kell:

Tegnap este megismerkedtem egy férfivel, online. Komoly kapcsolat a célja, csakhogy ő neki a test a lényeg, nem a személyiség. Alig telt el negyed óra és már a fenekemről kért volna képet, mert hogy ő fenék mániás, és úgymond ha nem lenne jó fenekem, akkor "mehetnék a levesbe", persze nem küldtem neki képet. Ma már találkozni szeretett volna, csak én nekem ez túl gyors és furcsa. Nem telt bele fél órába és már azt írta, hogy asszony.

Komoly kapcsolatot keresek, túl sokat csalódtam már férfiakban, és nagyon sietettné a dolgot, nekem nem tetszik, hogy csak a kinézet érdekli.

Mit tegyek? Megmondja neki, hogy nem akarok semmit tőle? Szerintetek?



2020. dec. 18. 21:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed már arról árulkodik, hogy tudod, ezzel te nem járnál jól.


Azért sem írok rá én el többet, mert ezt egy felnőtt nőnek el kell tudnia dönteni egyedül.De biztosra veszem, hogy belül tudod a választ...

2020. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim válasza:
80%
Nem hinném hogy komoly kapcsolat a célja, lehet tudni hogy hány éves?
2020. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%

Nem értem miért kell neten ismerkedni..

Élőben kell oda menni azokhoz akik tetszenek és nem kell képet kérni hanem látod hogy mi a helyzet.



Én nem is szoktam neten ismerkedni, élőben szeretem mikor egy csaj úgy beindít hogy egyből leszólítom..



Tudom lefogtok pontozni, de én nem tartom jó dolognak a neten való ismerkedést!

2020. dec. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%

#1


Ha jóképű lenne, akkor akármerre megy, a csajok meglennének érte bolondulva.



Egy jóképű F

2020. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%

Komoly kapcsolatot nem neten kell keresni..


Se semmilyen kapcsolatot..

Szex kapcsolatot könnyű kondi teremben, uszodában, stb..


Komoly kapcsolatot keresni kell sokáig élőben.

2020. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

#2, igen tudom a választ, csak kíváncsi voltam, hogy Ti mit gondoltok, mi a véleményetek az ilyen emberekről.

#3... 31 éves

#4 én is sokkal jobban szeretek személyesen ismerkedni, most a vírus helyzet miatt, úgy gondoltam egyszer és először kipróbálom, hát mostmár tudom, hogy személyesen milliárdszor jobb ismerkedni.

2020. dec. 18. 21:57
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, idióta. Nem kell neki nagy jelentőséget tulajdonítani.


F

2020. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
14%

#7

Kifogás...

Attól még ugyan úgy vannak nők / férfiak.. 😃

2020. dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
#9 Nem kifogás, sajnos 2 hete karanténban vagyok, így nem mehetek sehova. Ezért is próbáltam ki.
2020. dec. 18. 22:02
 10/28 anonim ***** válasza:
77%

Ha a véleményem érdekel, akkor azt tudom mondani, hogy nagyon primitív a csávó, és nyilvánvalóan nem sok esze van, illetve nem tiszteli a nőket, ez nyilvánvaló.


Kell ez neked? :)

2020. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!