Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak a nőkön múlna, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak a nőkön múlna, hogy kinevelhetnék a jövő férfi generációját, akkor mi történne?

Figyelt kérdés

A leginkább úgy lehetne ezt elképzelni, hogy a jövő társadalma amazonokból állna. Oda kerülne néhány fiúcsecsemő. Mit tennének velük?


Lehet, hogy Harry Potter sorsuk lenne?


2020. dec. 19. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Nézd meg azokat a nőket akik egyedül nevelik a fiúgyerekeiket! Sokuk egyáltalán nincs megnevelve, mert hiányzik az apai szigor.
2020. dec. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azért az nem ugyanaz, mert az egyedülálló anyák gyerekei látnak férfimintát máshol. Függetlenül attól, az mennyi van rájuk hatással.


Találkoznak anyuka pasijával, iskolában a tánár urakkal, sőt egyesek még az apjukkal is stb... A kérdés nem erről szól.

2020. dec. 19. 10:56
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

A kérdésre pedig megkaptad a választ.

Férfi mintát mindenhol lát... ha mást nem akkor ott a többi gyereknél.

2020. dec. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem a férfiminta a lényeg, hanem, hogy nincs szigor, illetve vannak dolgok amit egy fiú az anyjával nem beszél meg. Én is elvált apa vagyok, és a fiaim nekem inkább megnyílnak. Fiúgyereknek meg mindig az apa a példakép, ha olyan akkor ő tanítja pl barkácsolni, vagy megbeszélni a csajos dolgokat.
2020. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Ecsetfejű, csőnadrágos mindenen megbántódó lányos fiúk lennének tömegével, ha férfi minta nélkül, szinte csak nők által lennének nevelve.

Oh, wait...

2020. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

A nő nem tudna nő lenni, mert férfiként kellene helytállnia, a fiúból nem válna férfi.


Férfit nevelni csak férfi tud, nőt csak nő.

2020. dec. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6


Ez igaz.

2020. dec. 19. 11:30
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
"Ha csak a nőkön múlna, hogy kinevelhetnék a jövő férfi generációját, akkor mi történne?" - tragédia.
2020. dec. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem a mai társadalom teljesen ellentétes üzeneteket küld arról, hogy milyen legyen egy férfi. Így, ha nincs a közvetlen családban minta, nem sok támpontot kap egy ferfigyerek.

Sajnos az gyerekes egyedülálló nőknel előfordul hogy az apa szidasaval is rossz hatással vannak a gyerek identitasara.

Szerintem nem is véletlen hogy kevesebb és kevesebb fiatal férfi szeretne gyerekeket.

2020. dec. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Kb ez?

2020. dec. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!