Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Szerintetek min változtassák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szerintetek min változtassák ahhoz,hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

küsöm 19 éves vagyok 172 magas 60 kg súlyú a testalkazom sovány de azért erős vagyok sötét barna rövid haj zöldesbarna szem

Belsöm jó szívű nolmális udvarias türelmetlen robbanékony szeretet éhes

Hobbik zene hallgatás vers írás rajzolás videojáték filmnézés videó nézés



2020. dec. 14. 18:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Először is, kezdd a helyesírással, az már nagyon sokat dob a dolgokon.
2020. dec. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne bármin is változtatni? Akkor változtass magadon, ha neked nem tetszik valami, fejlődni szeretnél. Egy ember sem hibátlan, de ne a csajozás miatt akarj változni, mert nem lesz sem hosszútávú, sem pedig önazonos.
2020. dec. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem változtatni kell magadon, hanem megkeresni azt a személyt, akinek megfelel, amit te nyújtani tudsz.
2020. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
66%
2es és 3masnak igaza van, fogadd el magad és ismerkedj, biztos fogsz találni magadnak valakit.
2020. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
72%

60 kg súlyú?:D

Most akkor tömegről vagy súlyról beszélünk?

Elég kiábrándító az írásod...

Először azt fejleszd.

2020. dec. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem hinném nekem hazudnak a nők és nem akarok 18 év alatti lányal nem járnék semmi pénzért
2020. dec. 14. 18:11
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írták a helyesírásod borzasztó, plussz elég vékony lehetsz. Arcra nem tudjuk milyen lehetsz, gondolom olyan átlagos lehet. Én a helyedben elkezdenék kondizni és egy kicsit művelni magam mert ezzel az írással kétlem, hogy valami tájékozott, művelt ember lennél, ami szintén imponálni szokott a csajoknál.
2020. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el végre ismerkedni a lányokkal, mert azt nem írtad, hogy legalább 100-an visszautasítottak... Ha találsz egyet, nem biztos, hogy elfogad. Találkozz másikkal, harmadikkal.... Mindig add önmagad, ne színészkedj, mert előbb utóbb úgyis rájön a lány, hogy nem az vagy, akit megismert és szimpatikus lett neki, hanem egészen más.

Ha bátortalan vagy, csapódj az osztálytársaidhoz, rokon fiúkhoz és csavarogjatok együtt.

2020. dec. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján? Mindent.
2020. dec. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vagyok elég és sosem lesz párom
2020. dec. 14. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!