Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed? Nagyon el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed? Nagyon el vagyok keseredve? Már nem értek semmit! és nem tudom hogy mit higyjek. Na szóval részletek lent.

Figyelt kérdés

10napja van barátom, szeretjük egymást.

Az én érzésemben tisztába vagyok az ővével is az voltam mind eddig.

Ma talkálkoztam egy közös ismerősünkel, aki elkezdte mondani hogy a barátom úgysem fog mellettem megkomolyodni, meg hihetetlen számára hogy szeret a barátom és hogy szeret még szeret.

A barátom pedig állítja hogy szeret, nem akar elveszíteni.

De nem tudom mit higyjek?Félek higy 2 hónap múlva hoppon maradok ha csak úgy kidob.Félek beleszeretni félek a csalódástól.:(

Mit gondoltok??


18évesek vagyunk


2010. aug. 12. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Kinek hogyj? Annak, akivel 10 hónapja együtt vagy, vagy egy "jóindulatú" havernak? Esetleg saját magadnak, mivel eddig nem érezted, hogy gond lenne a kapcsolatban? Ejj... nehéz ügy.


Ha ilyen gondolatok felemrülnek benned, akkor még fiatal vagy egy komoly kapcsolathoz.

2010. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hogyj = higgy
2010. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ehh...Ne annak a valakinek higgyél már, hanem a Barátodnak.Bízz meg benne...És ne azzal törődj, hogy mikor lesz vége, hanem hogy most milyen együtt.Aztán lesz, ami lesz.
2010. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem csak elvagyok keseredve, és éretnek érzem magam komoly kapcsolatra.Csak ez egy anonim oldal és fel lehet tenni kérdéseket.

Ez olyasmi mint több szem többet lát.

és eddig nem éreztem semmi féle problémát.

2010. aug. 12. 21:15
 5/14 anonim ***** válasza:
10 napja vagy 10 hónapja vagytok együtt?
2010. aug. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ált. valaki mindig bekavar, úgy próbálj továbbra is érezni, ahogy előtte ne más befolyásoljon. Félsz a csalódástól? Hát ha már félsz beleszeretni és elképzelni, hogy minden okés lesz veletek akk automatikusan a csalódást idézed elő, miért is várnád akk h minden jó lesz? Addig tök felesleges ilyeneken rágódni amíg nem következik be, mert ha alapból a félelem miatt úgy állsz a dolgokhoz meg nem bízol benne akk ez a kapcsolatra fog menni és akk tényleg csak csalódni fogsz és nem 2 hónap múlva hanem sokkal rövidebb idő alatt.
2010. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
még csak 10nap
2010. aug. 12. 21:20
 8/14 A kérdező kommentje:

A válasz írója 0%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:20


Hát igen, minden bizonnyal.De annyira szeretem nem akarom elveszíteni.és nem is szeretném ha ez miatt összezörrenénk.

2010. aug. 12. 21:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocsnáant, félreolvastam. Csak 10 nap? Hát, ez komoly szerelm lehet... de az vicc, hogy a haver már másfél hét után következtetéseket von le, amikor még semmit nem lehet tudni a továbbiakról.
2010. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Milrt ne lehetne valakit megszeretni 10 nap alatt.

Nem 10napja ismerjük egymást hanem már 4hónapja, és kialakult a szerelem előbb az ő részéről aztán az enyémről.Nem értem miért vicces ez?!

2010. aug. 12. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!