Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményed? Nagyon el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed? Nagyon el vagyok keseredve? Már nem értek semmit! és nem tudom hogy mit higyjek. Na szóval részletek lent.

Figyelt kérdés

10napja van barátom, szeretjük egymást.

Az én érzésemben tisztába vagyok az ővével is az voltam mind eddig.

Ma talkálkoztam egy közös ismerősünkel, aki elkezdte mondani hogy a barátom úgysem fog mellettem megkomolyodni, meg hihetetlen számára hogy szeret a barátom és hogy szeret még szeret.

A barátom pedig állítja hogy szeret, nem akar elveszíteni.

De nem tudom mit higyjek?Félek higy 2 hónap múlva hoppon maradok ha csak úgy kidob.Félek beleszeretni félek a csalódástól.:(

Mit gondoltok??


18évesek vagyunk


2010. aug. 12. 21:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ja, ha nem érted, akkor hagyjuk. Akkor halgass a haverra, és idegeld magad.
2010. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nézd, az igazság az, hoyg minden új kapcsolatban benne van ez a rizikó. Hiszen összejöttök, még ha ismertétek is egymást előtte, minden ember más párkapcsolatban. Tehát ha új apartnered, benne van hogy két hétig sem fog működni. Azért mert ezt most ki is mondta neked valaki még semmi nem változott. Próbáld "megszelidíteni", hátha siekrül, ez midnen kapcsolat alapja. Lehet hogy te kész vagy egy komoly kapcsolatra, de nem biztos hogy még most jön el. Biztosat nem tud mondani neked senki, csak az az egy biztos: ha nem adsz neki esélyt, semmi sem lesz belőle.
2010. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

hát bocsi de nagyon hülye vagy!


Én olyan pasikat szelídítettem meg aki drogozott piált meg kiskutya füle.Amikor vele voltam leszokott a cigiről a drogrol és piárol és a legjobb haverja sem értette h miért szeretett belém, és el akartak választani minket, de nem jött nekik össze mert szerettem és leszartam a jóindulatú barátokat.A mostani barátommal 2 éve vagyunk együtt , egy verekedős alkesz volt , mára nagy néha megiszik egy sort és annyi a balhét messze kerüli. Hidd el ha igazán szeret akkor meg fog változni nem azért mert te megváltoztatod hanem automatikusan hozzádcsizolodik és megkomolyodik.Egyébként 10 napos kapcsolat lutri de ha meg 4 hónapja ismered akkor minek hiszel ilyen barátoknak? Ha tényleg szereted akkor leszarod ,és a barátoddal bebizonyítod h igen és lesz ebből több éves kapcsolat is!!!Nem kétségbeesni itt 10 nap után h jaj mi lesz?! Könyörgöm 18 éves érett nő vagy! Azt mondtad szereted! akkor bíz benne ha megkérdőjelezed a pasid alapból akkor tényleg kidob két hónap múlva.Merj belé szeretni és tégy a kapcsolatért.Hülye vagy ha egy haver beszólása miatt eldobsz mindent:S


Kitartás csajszi , mert nem ez lesz az utolsó kavarás az életben , szóval egyik füleden be másikon ki. Ne legyél hülye!!!


Lány 22

2010. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Persze.Ez így lesz.Nem fog érdekelni ki mit mond, szeretem és az a lényeg.

Egyébként már meg is nyugodtam.:)

Szóvalminden oké.

Köszönöm a válaszokat.:)

2010. aug. 12. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!