Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lúdas Matyi a mai korban, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lúdas Matyi a mai korban, a valóságban, rosszfiú lenne, és bírnák a csajok?

Figyelt kérdés
Magabiztos, bosszúálló, vicces, intelligens.
2020. dec. 21. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nálam biztos nem lenne menő, nem bírom a bosszúálló embereket.
2020. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hellmano ***** válasza:
76%
Rudas Matyi jobban bejönne szerintem nekik.
2020. dec. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Nem valószínű... Illetve valószínűleg börtönbe kerülne súlyos testi sértésért, szándékos megtévesztésért és önbíráskodásért. Illetve nem ismerem Döbrögi családfáját, de bizonyos esetekben antiszemitizmus, holokauszt-tagadás és kirekesztő magatartás is a számlájára írható.


Ez fix életfogytiglan, főleg ha a börtönben is előadja a keménykedését. De a cellatársai szeretni fogják, mert "háromszor adja vissza" az orális kielégítést.

2020. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az ő korában rossz fiú volt és szerintem a csajok is bírták 😉
2020. dec. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!