Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire hihető ha a pasi ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihető ha a pasi ezt mondja több év után?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolat volt köztünk, de én idővel többet akartam, viszont ő nem. Mikor konkrétan rákérdeztem, hogy mi az oka azt mondta nem tud elköteleződni, mert felelősséggel jár. Ez csak duma vagy tényleg vannak ilyen emberek?
2020. dec. 21. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem vannak emberek, akiknek tényleg nehéz az elköteleződés, viszont ha érezne irántad valamit, valszeg adna egy esélyt a dolognak.
2020. dec. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

Őszinte volt, csak dugni akar.

Nem akar kínlódni senkivel, így azt csinál amit akar, ha meg kanos ott vagy te.

2020. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem volt az, a legeljén azt mondta kapcsolatot keres. Most nem tudom eldönteni, hogy átvágott vagy tényleg nem jött a szerelem érzèse. Mindenesetre már nem dugunk, kiléptem.
2020. dec. 21. 22:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondta akkor van ilyen ember. Voilá
2020. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nekem kamu gyanús.
2020. dec. 21. 22:35
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

De mi a kamu? Mibven vágott át? Nem hitegetett semmivel.

Valszeg tényleg úgy gondolja, hogy nem tud elköteleződni, hiszen évek óta nincs senkije, ha jól gondolom.

Másrészt, ha jönne neki a Nagy Ő, akkor máshogy gondolná, de az nem jött eddig és te sem az vagy neki.

2020. dec. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként azt írtad több éve tart ez köztetek, ha eddig nem tett lépést afelé, hogy több legyen szexnél, akkor sejthetted, hogy nem is akar.
2020. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Hihető kérdező. Egyre több ilyen mának élő, lyukról-lyukra járó hím van. Csak a szórakozás, haverok, utazgatás, prostik, ri.bik kötik le őket. Ezek is csak ideiglenesen. Ráunnak mindenre, céltalanok.

De tény, hogy vannak akik az adott nővel nem akarnak komolyabban foglalkozni, így odalökik ezt a dumát. Hasonló a "tőlem jobbat érdemelsz" sablonos szöveghez.

2020. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Reménykedtem, hogy másképp fogja gondolni.
2020. dec. 21. 22:54
 10/11 anonim ***** válasza:
74%
Reménykedni lehet, de egyszer be kell látni, hogy ebben az esetben már rég nem volt érdemes. Keress olyat, aki képes az elköteleződésre veled. Valahol azért még akad ilyen is, hiába kevesebb a létszámuk.
2020. dec. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!