Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lekésem az életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lekésem az életet vagy felesleges ilyenen paráznom?

Figyelt kérdés
22 éves fiú vagyok. Még sosem volt barátnőm, mert sosem éreztem azt hogy felkészült lettem volna egy kapcsolatra. Most érzem úgy, hogy alkalmas lennék egy kapcsolatra, viszont nem szeretnék semmi komolyat. Se gyereket, se házasságot. Azért érzem magam kellemetlenül, mert a volt osztálytársaim közül kettő már házas és gyereke is van. Páran már külön élnek és dolgoznak, én viszont még a szüleimmel élek és egyetemen tanulok, ahol jelenleg 4. éves vagyok a jogon, emiatt keresetek sincs, ha a nyári munkát nézzük. Sokszor azon parázok, hogy ha összejövök egy lánnyal, akkor nem fog -e lenézni, hogy még mindig a szüleimnel élek és gyereket/házasságot sem szeretnék egészen 30 éves koromig. Apa és anya szerint hülyeség ezen aggódnom, mert tudják, hogy az egyetem hosszú időt elvesz, de később beérik a gyümölcse. Szerintük még fiatal vagyok és élvezni kellene az életet, de néha rám tör, amikor innen onnan hallom, hogy én már itt dolgozók, ilyen családom van, itt élek stb. (persze egyikük sem járt egyetemre).

2020. dec. 22. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Emiatt kár aggódnod, szerintem a legtöbb lány nem akar még családot 20-22 éves kor körül. :)
2020. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Megnéztem az ELVIRA-t, és igen, azt hiszem lekésted. Bocs.
2020. dec. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez vagyok én, csak lány és orvosin. Ja és csak majdnem 22 éves :)

Szerintem nem vagy elkésve. Aki egyetemet végez, az ismerettségi körömből maximum addig jutott el, hogy megkérték a kezét. Az, hogy mennyire kellemetlen, hogy még nem volt senkink, nem tudom, remélem majd ha lesz valaki, neki nem fog számítani.

2020. dec. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

Idősebb vagyok nálad, és fehér galléros munkakörben dolgozom elég régen multiknál.


A legtöbb haverom (sokan a cégtől vagy korábbi melóhelekről vannak) és én is pont ezt az utat jártuk be, mint te kérdező, vagy #3-as.

Amikor az iskolával végeztünk 22-25 évesen, akkor meg jött a karrier építés, nem mondom, hogy nem voltak kölönböző kapcsolatai mindenkinek, de a nagy ezer éves együttélés-házasság-gyerek vonal ebbe a karrier építős dologba keveseknek fért bele.


Aztán 30-35 évesen kezdtek erre fókuszálni az emberek (nők és férfiak egyaránt), elég sokan 35 felett házasodtak, akkor jöttek a gyerekek is.


Az élet hirtelen megváltozik, amikor beindul a karriered beindul, anyagi téren is hatalmas előreléps lesz, és ez szinte minden területen érezteti a hatását, van pénzed utazni, szórakozni, és azok az emberek, akiket potenciális partnernek tekintesz kb ugyanezt az utat járják be, mint te.


Hitt el, nem maradtál le semmiről, a gimis ismerőseim végignézve, azok jártak sokkal hamarabb ilyen téren akik nem tanultak tovább, de ők meg sokan másról maradnak le, például a karrierről, és az azzal járó előnyökről.

2020. dec. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
az a gond kérdező, hogy azért szexelni valakivel, odabújni valakihez csak akarsz, márpedig egy lány ha kezd valakivel, akibe beleszeret, azért tervezgeti hogy majd összeházasodtok. ellenkező esetben választ egy idősebb pasit. sajnos a legrosszabb korban vagy, amiko nem számíthatsz nagyon a fiatal csajok figyelmére, legalábbis ezzel az attitűddel.
2020. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, főleg neked utolsó :) Most kicsit megnyugodtam, hogy akkor normális az életem, ha a tovább tanulást választom
2020. dec. 22. 23:57
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így összegyűltünk, én is hasonló helyzetben vagyok 20 éves gyógyszerészhallgató lányként. Majdnem 25 leszek, mire a saját lábamra fogok tudni állni, így biztosan nem ugranék a mélyvízbe 30 éves korom előtt én sem házasság, gyerek tekintetében. Szóval azért vagyunk egy páran. :)
2020. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg lány van hasonló helyzetben (én is), akiknek megfelelnél így. A legtöbb 22 éves egyetemista lány még nem akar családot. Sokan nem önállóak még, és egyáltalán nem zavarná őket, ha a barátjuk sem az. Olyat keress, aki hasonló helyzetben van.
2020. dec. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg egybemostal sok mindent. Az ember tinedzserkent nem azert ismerkedik a masikkal, mert gyereket akar tole, meg csaladot. Egyszeruen jol erzik magukat. Ha kihagyod ezt a szocializacios szakaszt az eletedbol, az kesobb vissza fog utni. Nagyon. Az egyetem fontos, de nem kene kizarolagosnak lenni. Baratno mellett is el lehet vegezni, ez inkabb onfelmento dolog, hogy az iskola miatt nem erek ra. Raernel te rendesen, csak nincs kivel. Nem is lesz, ha igy folytatod.
2020. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!