Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok / nők: nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok / nők: nektek milyen pasik jönnek be külsőre és belsőre? Mondjuk vegyünk egy 30 körüli pasit..inkább az ilyen "rosszarcú" , rosszfiús külső jön be? Vagy a kedvesebb, szelídebb arcvonások? Belsőleg inkább a durvább viselkedés, vagy udvariasabb?

Figyelt kérdés

#fiú #külső #pasi #belső #szelídebb #lányok / nők
2020. dec. 23. 02:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Vőlegényem közel van a 30-hoz és nem sokat változott, mióta megismertem, szóval tulajdonképpen a mostani valójában szerettem belé. :) Előtte is kb hasonló férfiak tetszettek. Nem teljesen ugyanilyenek, de nagy volt az átfedés, főleg belsőre.


Külső:

-Nálam 10 centivel magasabb

-Izmos, de szeret enni, ezért nem szálkás alkat, annál kicsit puhább, ami nekem a legszexibb

-Rövid haj, arcszőrzetet nem hagy, mert ritka neki

-Inkább jófiús, normális megjelenése van, mint kb a Jóbarátokból Joey-nak.

-Az öltözködése is minimalista, egyszerű pólók, egyszerű (többnyire farmer) nadrágok. Mostanában több inget hord, mert múltkor szó esett róla, hogy tetszik elegánsabb ruhában :)


Belső:

-Kissé aszexuális, jobban lekötik a gondolkodást igénylő dolgok, a tudomány, ezért a nőkkel szemben mindig is kicsit bamba volt. Nem bámul meg senkit feltűnően, nem bírja alapvetően a női társaságot, nem van rátapadva a szex témára, ettől függetlenül kielégítő vele lenni (legalábbis számomra). De ezt a hűséget és a kis bambaságot szeretem benne talán az egyik legjobban.

-Jólelkű, jóindulatú, de senki sem tudja ugráltatni ennek ellenére. Udvarias, de ha magánéletről van szó, nagyon meghúzza a határt a külvilág felé, például nem ér rá random szívességekre és a munkát is jól félreteszi a szabadidejében (ironikus, hogy kollégák vagyunk).

-Nagyon ragaszkodó, ha szórakozni indul, mindenáron el akar magával csalni és alapvetően azt szokta meg, hogy én is viszem magammal

-Kíváncsi természet, szeret tanulni. Nem iskolában, inkább önállóan néz utána a dolgoknak, de elismerem, nagyon sok hasznos dolgot tud, jó társaság is emiatt

-Szent neki a család és elismeri a családot gyerek nélkül is. Nem is akar gyereket.

-Nem anyagiaskodik, szívesen költ élményekre, szeret meglepetéseket okozni, ezek a meglepetések pedig kifejezetten figyelmesek

-Következetes, mindenben felelősséget vállal, tervez általában, gyakran én vagyok a spontánabb kettőnk közül inkább

-jó beszédpartner és a barátaim többségével szintén összebarátkozott emiatt, ennek ellenére sosem erőlteti rá sem a véleményét sem a társaságát másokra

-Kicsit lusta, bárhol, bármennyit tudna aludni, néha az edzésre is nekem kell nógatni meg a házimunkának is ilyen elven áll neki, de általában szó nélkül megcsinálja, amit kérek tőle, csak szólni kell

-A humora fárasztó, nagyon. Tipikus dad jokeok és ergya szóviccek. De ha nem lenne, hiányozna.



Röviden: jófiú minden tekintetben, de neki az alaptermészete ilyen, nem az a fertő, amit itt hívnak jófiúnak. Senki sem ragaszkodott még hozzám ennyire kizárólagosan, mégsem kisajátítóan.

2020. dec. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a Balázska fajták. 💞💃😘
2020. dec. 23. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Az 1-es valaszlo es a parja tok szimpik:)
2020. dec. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
A rosszfiúkra nedvesednek a nők, ez vonatkozik a külsejükre és a belsejükre is.
2020. dec. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

ez hulyeseg, nem lehet igy altalanositani. nekem mindossze annyi kikotesem van, hogy legyen nalam magasabb es ne legyen kover (nem kell kigyurtnak lennie egyaltalan, de az oriasi sorhas taszit).


a legutobbi 2 pasim pl. tok kulonbozo tipus. az elozo tipikus ferfias szakallas-szoros, karakteres arcu, izmos, masszivabb alkat. nagyon egyszeruen, de ugyanakkor szexin is oltozkodott, basic fazonok, fekete-szurke stb.


ellenben a mostani szoke, kicsit hosszabb haju, tipikus pirospozsgas kisfius arcu, olyan, akit cukinak tart az ember. oltotkodese is sokkal szinesebb, eklektikusabb.


tehat sok kozos nincs bennuk kulsore. fontosabb, hogy belsore milyenek (a minimalis, 1. bekezdesben reszletezett kulsovel kapcsolatos alapokon tul).

2020. dec. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Hiába írja be mindig 1-2 ilyen fogyatékos, hogy a rosszfiúkra nedvesednek a nők, rám akkor sem igaz, és akkor sem mondanám, hogy igaz, ha véresre vernék be az orromat egymás után 5x.


Én is leírom a páromat egyébként, nekem is ő az ideális férfi.


Külsőre:

- Maximálisan szofisztikált, ha úgy tetszik "jófiús" külső

- Félig-meddig elegáns, letisztult öltözködés, farmer + ing + elegáns cipő

- Inkább szelíd arc, de nem feminin, inkább az aranyosan kisfiús és az érett maszkulin határán van, valahogy egyszerre a kettő, kifejezetten jóképű

- Nálam 18 centivel magasabb (188 centi), és mellé vékony, enyhén izmos, és van egy nagyon nagyon pici (!!!) pocakja, ami ruhában nem is igazán észrevehető (80 kiló egyébként)


Belsőre:

- Introvertált, nem szereti a társaságot, nincs sok barátja, de ő így érzi jól magát, de pl. utazni nagyon szeret

- Nagyon picit "socially awkward", nem jut eszembe jó magyar kifejezés rá, mert nem alulfejlett szociálisan, csak úgy értendő, hogy nem annyira szeret felszínes ismerősökkel csevegni, nem annyira tud értelmesen kérdezni ilyen töltelék szövegeket, stb.

Vagy ha nagyon új neki valamilyen élethelyzet, akkor néha nem tudja rögtön, hogy mit kellene mondani, néha mond olyan dolgokat, amik nem a legjobbak oda, de ez évről évre egyre ritkább egyébként, ez inkább 20-22 éves kora környékén volt szembetűnő (most már mindjárt 27).

- Munkájában nagyon lelkiismeretes és elszánt, 120%-ot szeret nyújtani, és néha összefolyik neki a munka és a szabadidő (amióta itthonról dolgozunk, jól látom ezt, néha akkor is válaszolgat, segít a kollégáinak, amikor ebédszüneten van, vagy lejárt már a munkaideje)

- Iszonyatosan intelligens, érdeklődő, csomószor néz szabadidejében természettudományos ismeretterjesztő videókat (pedig bölcsész végzettségű - de nem abban dolgozik).

- Alapvetően liberális, haladó világnézetű a legtöbb témában

- Nagyon kedves, néha még túlzottan kedves is pl. idegenekkel

- Kitartó, hűséges típus

- Nagyon szeretetteljes, minden nap mondja, hogy szeret (7 éves kapcsolatban is), bújós, ölelgetős

- Iszonyatosan beteg humora van, nagyon szereti a fekete humort, néha átmegy undorítóba is (csak ha kettesben vagyunk), dehát istenem

- Tipikus troll, mindig direkt h.ülyeségekkel ugrat :D

- Nincs olyan nagy libidója, nem akar minden nap szexelni, inkább olyan heti 2-3x, na de az olyan, hogy a plafon leszakad, annyira rojtosra kefél. 2 barátom volt előtte, egyik sem ért a nyomába.

- Legrosszabb tulajdonsága: Kocka, gamer a javából. Néha túlzásba viszi, emiatt azért akad konfliktus.

2020. dec. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ilyen vagány meg jófiús külsőből is van olyan, ami bejön. Viselkedésre inkább a normális, rendes, udvarias viselkedés, de abból nem a hajbókolós, szobanövény, "bocs, hogy élek", savanyú, unalmas típus. Az arany középút a legjobb.
2020. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! #1 -es és #6 -os : lenyűgöző, hogy képesek voltatok ilyen sokat írni, nagyon köszönöm. ;) És mégegyszer a többieknek. Összességében számomra pozitív válaszokat írtatok, így nem csalódtam ma sem az emberiségben. ;)
2020. dec. 23. 14:50
 9/16 A kérdező kommentje:
És természetesen a magam részéről mindenkinek telizöldet nyomtam. ;)
2020. dec. 23. 14:51
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

6#-os


"Nálam 18 centivel magasabb (188 centi), és mellé vékony, enyhén izmos, és van egy nagyon nagyon pici (!!!) pocakja, ami ruhában nem is igazán észrevehető (80 kiló egyébként)"


Hogy a fenébe van 188 cm magasan 80 kilóval kis pocakja?😧

Főleg ha még, mint írod, kissé szálkás is, és az izom ugyanakkora testsúly mellett még kisebb térfogatú is.

Nekem 183 centi mellett 79 kilónál már kintvoltak a bordacsintjaim. Valahol 83-85 kg körül lenne a - nem izmos - egészséges testsúlyom.


188 centi mellett a 80 kiló konkrétan alultápláltság. Ha pedig valaki minimálisan is, de izmos, még inkább nagyobb a testtömege, mint csak zsírszövettel.


Vagy régen mérted, vagy szélsőséges definíciód van a "kis pocak" kifejezésre vonatkozóan.

2020. dec. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!