Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem merem feltenni neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merem feltenni neki ezeket a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Kavarok egy sráccal, van barátnője de elvileg szeret engem. Egyszer megkérdeztem, hogy valójában mit szeretne tőlem és csak hárított. Nem merem feltenni neki a konkrét kérdést, hogy: “dugáson kívűl eltudna- e velem képzelni velem bármit?” Ahogy ismerem magamat, megszakítanám vele a kapcsolatot. Nagyon reménykedem benne, hogy ő is azt érzi amit én. :ccc
2020. dec. 23. 15:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Lol
2020. dec. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát ez tényleg lol
2020. dec. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Jó vicc, ez még a tini rovatban is gyenge.
2020. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mármint megszakítanám vele a kapcsolatot ha nemmel válaszolna. Tudom kislányos a felfogásom, naív vagyok minden. 24 éves vagyok ...
2020. dec. 23. 15:32
 5/18 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok légyszi...
2020. dec. 23. 15:32
 6/18 anonim ***** válasza:
97%
Azért nem mered megkerdezni, mert te is tudod a választ. Dugasra kellesz. Ennyi. Ha bármit akarna tőled, akkor veled lenne, nem a csajjal. Aki veled akár lenni, az nem keres kifogásokat.
2020. dec. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Mit értetlenkedsz, nyilván azért nem kérdezed meg, mert pontosan tudod belül, hogy nem szeret és soha nem hagyja ott miattad a barátnőjét. Neked meg kényelmesebb alázatos lábtörlőként továbbra is készenlétben állni, mint szembenézni azzal, hogy meddig süllyedtél.
2020. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
Azért nem mered feltenni a kérdést, mert pontosan tudod mi rá a válasz és azt te nem akarod hallani. Tudod te, hogy mennyire gáz ez a helyzet és mit kéne tenned, mégsem azt teszed... És amúgy tényleg lol
2020. dec. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%
Én nem a pasitól kérdezném meg, hogy mit akar tőlem. Hanem a barátnőjétől, hogy mit keres egy ilyen görény mellett. Talán ez kellő motiváció lenne ahhoz, hogy a karjaidban landoljon álmaid pasija. Lol.
2020. dec. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. dec. 23. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!